Od včera každý hovorí len o rukách vojvodkyne Kate. Toto je dôvod prečo!

Banana

Vojvodkyňu z Cambridge ani netreba predstavovať. Manželka princa Williama je známa po celom svete a azda ešte nebol deň, kedy by sa ukázala na verejnosti a tejto šance sa nechytili novinári. Inak to nebolo ani naposledy, no pozornosť nevzbudil jej outfit, deti alebo manžel. Pozorné objektívy novinárov sa zamerali na jej prsty. Čo je také zvláštne na rukách vojvodkyne, že o tom píšu novinári z rôznych kútov sveta? Nám to ako senzácia rozhodne nepripadá a celý prípad je viac než úsmevný.

Článok pokračuje pod videom ↓

Tehotná Kate sa istú dobu kvôli náročnému tehotenstvu a nevoľnostiam neukazovala na verejnosti. Zdá sa, že už je všetko v poriadku a pozorné oči novinárov a fotografov sa môžu tešiť jej prítomnosti. To, čo ich však naposledy zaujalo, je viac než prekvapivé.

Fotografie ukazujú na ruky vždy usmiatej mamičky, no na prvý pohľad sa nedá povedať, čo by na nich malo byť udivujúce a zvláštne.

Na zahraničných stránkach sa však dočítate o tom, že ukazovák, prostredník i prstenník vojvodkyne je takmer rovnakej dĺžky. Zatiaľ čo má väčšina ľudí prostredník viditeľne dlhší, Kate sa v tejto množine očividne nenachádza.

View this post on Instagram

_ نشاطات الدوقة كاثرين الاسبوع الماضي ، بعتذر على التقصير 🙏💕💕 . اولا .. زارت دوقة كيمبريدج بتاريخ 6مارس مدرسة بيجاسوس الابتدائية في اكسفورد ، الدوقة الحامل في شهرها الثامن ارتدت معطف ( حوامل ) بسعر 69 جنيه استرليني فقط من ماركة جوجو مامان بيبي كانت قد ارتدته سابقا اثناء حملها بشارلوت عام 2015 اثناء زيارتها موقع تصوير مسلسل داونتن ابي 💕💕 . بالعودة الى زيارتها فقد التقطت الدوقة بموظفي المدرسة واولياء الامور للاطلاع عن قرب على نشاطات المدرسة الخيرية ونشاطات تلاميذ المدرسة 💐💐 . . . #كيت_ميدلتون_ستايل #لندن #بريطانيا #كيت_ميدلتون #london #England #usa #uk #princewilliam #princegeorge #princesscharlotte #duchessofcambridge #manchester #dress #fashion #princess#Queen #katemiddleton #britishroyal#style #love #cute #smile#ستايل #فاشن #فساتين

A post shared by kate middleton (@katemiddleton.arabic) on

Okamžite sa začali rozoberať pochybné teórie a neoverené štúdie, ktoré podľa dĺžky prstov odvodzujú náchylnosť k rôznym chorobám. To je však podľa nášho názoru dosť nemiestne, o to viac v prípade ženy, ktorá pod srdcom nosí dieťatko. Nuž, novinári už azda nemajú o čom písať.

Rovnaká dĺžka prstov mnohých šokovala, akoby išlo o znamenie, že Kate je z inej planéty. Zdá sa, že jej neostáva nič iné, len nad celou situáciou mávnuť rukou a zasmiať sa nad nezmyselnosťou niektorých teórií. Napokon, zdá sa, že s Kate je všetko v poriadku a nám sa Kate javí ako úplne normálna žena.

Pri pohľade na jej ruky môžu niektoré z nás len závidieť. Vždy upravené nechty, na ktorých sa objavuje len priehľadný lak. Dokonalá manikúra a samozrejme jeden z najkrajších prsteňov, o akom sníva skoro každá dáma.

Navyše, fotografie ukazujúce „šokujúce“ rovnako dlhé prsty sú pravdepodobne len výsledkom fotenia pod iným uhlom. Na mnohých ďalších snímkach má Kate skutočne perfektné ruky a prsty sa vôbec nezdajú byť rovnako dlhé.

https://www.instagram.com/p/BgMN4ooh5ew/?tagged=katemiddleton

Čo na takéto upozornenia novinárov hovoríte vy? Nemyslíte, že sledovať každý kúsok mladej ženy je už trochu cez čiaru? Niekedy asi môžeme byť rady, že nepatríme ku kráľovskej rodine.

Pozri aj: Kamarátka prišla od kaderníčky ako vymenená! Toto je 7 TOP vlasových trendov na jar a leto 2018, ktoré by ste mali vyskúšať

zdroj: Jana, redbookmag.com