Tehotenstvo pre vyšší vek tajili. Svetoznámy šéfkuchár sa stal šesťnásobným otcom

Dana Kleinová

Foto: Instagram (gordongram)

Rodina známeho šéfkuchára sa rozrástla. Oficiálne má rovnaký počet synov ako dcér a všetci sú z nového prírastku do rodiny viac než nadšení. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, 57-ročný šéfkuchár Gordon Ramsay dostal k narodeninám ten najkrajší darček. Manželka Tana mu porodila krásneho synčeka. Spoločne s 49-ročnou manželkou tak majú dokopy šesť detí a ako sa vyjadrili hrdí rodičia, ich rodina je konečne kompletná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gordon Ramsay (@gordongram)

Konečne sa ho dočkali

Gordon a Tana majú doma dvoch synov – 23-ročného Jacka a 4-ročného Oscara a tri dcéry – 25-ročnú Megan, 23-ročnú Holly a 22-ročnú Matildu. Teraz k nim pribudol najmladší braček, ktorý dostal meno Jesse James Ramsay. Chlapček sa narodil s váhou 3,45 kilogramu a hrdí rodičia sa hneď podelili o fotografie novorodenca.

„Ešte jeden zväzok lásky k brigáde Ramsayovcov!! 3 chlapci, 3 dievčatá… Hotovo,“ napísal k príspevku Gordon.

Tana zdieľala rovnaké fotografie na svojom vlastnom instagramovom účte, ako aj obrázok bábätka, ktoré sa prvýkrát stretáva so svojím starším bratom Oscarom. K fotografiám napísala: „Bolo to nervy drásajúcich 9 mesiacov, ale zvládli sme to a boli sme požehnaní týmto malým balíčkom. Ramsayovská rodina je určite kompletná. Jesse James Ramsay, veľmi ťa milujeme.“

Vždy chceli veľkú rodinu

Najnovšie články