Lucie Bílá poriadne ohúrila. Všetky oči sa však zamerali na netradičný doplnok, ktorý mala so sebou

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená speváčka sa objavila na krste videoklipu k filmovému príbehu, ktorý sa už čoskoro objaví v kinách. A nielenže prišla v žiarivej farbe, vzala si so sebou aj netradičný doplnok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka Lucie Bílá sa objavila na krste videoklipu pesničkára Jána Pokorného, alias Pokáča. Pieseň s názvom Život je pes spolu s Luciou a deťmi z Tábora nahrali k filmu Gump: Sme dvojka, ktorý sa koncom marca objaví v kinách, ako informuje portál JcTEĎ.cz. Pred premiérou však stihli klip pokrstiť v pražskom Divadle.

Foto: Profimedia

Netradičná kabelka

Lucie prišla na krst v červenom komplete, v ktorom bola neprehliadnuteľná. K nemu dodala vrstvený strieborný náhrdelník, čierne tričko a kabelku, akú ste určite ešte nevideli. A hoci sa nedala otáčať, všetkým hneď bolo jasné, že ide o Rubikovu kocku.

Hranatá kabelka sa navyše ukázala ako multifunkčná, keďže keď prišiel čas na prípitok, speváčka si ju odložila na policu za ňou a kabelka sa tak na chvíľu stala dekoráciou, ktorú by nik na polici nespochybňoval.

Takúto kabelku si navyše za pár eur môžete zaobstarať tiež, keďže ju nájdete na rôznych zahraničných e-shopoch a ako predviedla Lucie, ozvláštni naozaj každý outfit a nemusíte sa k nej ani obliekať do neutrálnych farieb.

Foto: Profimedia

Najnovšie články