Hviezdy zo seriálu Krok za krokom opäť spolu. Jeden herec sa však nedostavil a fanúšikovia o neho majú obavy

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Seriálová rodinka sa rozhodla dať znova dokopy. A hoci sa ich seriálová mama tohto stretnutia nedožila, stále sa im podarilo dať dokopy všetkých ostatných až na jedného herca. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Rodinka, ktorú tvorili Lambertovci a Fosterovci, sa prvýkrát objavila na televíznych obrazovkách v roku 1991. Odvtedy ubehlo viac ako dvadsať rokov a hoci mnoho tvárí zmizlo z očí verejnosti, vyzerá to tak, že túžba stretnúť sa so svojou televíznou rodinkou ich prinútila vrátiť sa na okamih do sveta šoubiznisu. Teda, až na jedného z nich.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christine Lakin (@yolakin)

Znova sa všetci stretli

Vďaka udalosti, na ktorej sa stretli hviezdy z 90. rokov, sa opätovne stretla aj táto zmiešaná rodinka. Nechýbal ani Patrick Duffy, ktorý si zahral otca rodiny a ktorý má dnes už neuveriteľných 75 rokov. Suzanne Somers, seriálová mama, sa, bohužiaľ, tohto stretnutia nedožila, no na stretnutí sa objavili všetky jej seriálové deti.

Ako informoval portál US Magazine, herci od svojich seriálových postáv nemajú ďaleko. Brandon Call, ktorý si v seriáli zahral J. T. Lamberta, má dnes holú hlavu a pracuje na čerpacej stanici. Staci Keanan, ktorá si zahrala Danu Fosterovú, pôvodne vyštudovala históriu umenia, no potom sa rozhodla pre právo a v súčasnosti nielen právo presadzuje, ale tiež ho učí. Angela Watson, ktorá si zahrala Karen Fosterovú, sa krátko venovala modelingu a nedávno sa dostala z toxického vzťahu, ktorý ju roky obmedzoval. Christine Lakin, ktorá zas stvárnila Al Lambertovú, ako jediná pri televízii ostala a okrem herectva sa vydala po režisérskej dráhe. Christopher Castile, ktorý si v seriáli zahral Marka Lamberta, sa rozhodol stať učiteľom a hoci najprv začínal na strednej škole, dnes učí politické vedy na univerzite.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Staci Keanan Christine Lakin (@keananandlakin)

Majú o neho obavy

Najnovšie články