Mamička začala s vianočnou výzdobou už v septembri a schytila kritiku. Dôvod, prečo to urobila, vás prekvapí

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (the_flaherty_four)

Niektorí ľudia bývajú druhými odsudzovaní, keď začnú s vianočnou výzdobou už v novembri. Iní ľudia by boli radi, keby mali Vianoce celý rok. Niektorí však začínajú so sviatkami ešte skôr.

Článok pokračuje pod videom ↓

O Heidi Parrish, ktorá začína s výzdobou už teraz informoval portál Ladbible. Heidi si svoj dom kompletne vyzdobila na Vianoce a jej dôvod je jednoduchý. Chce sa podeliť o sviatočnú radosť po všetkých ťažkostiach, ktorým ľudia v poslednej dobe čelili. Keďže mnohí ľudia majú krízu, čo sa týka životných nákladov, nezabudla zdôrazniť, že svetielka nebudú svietiť každý deň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi🙋🏽‍♀️ (@the_flaherty_four)

Chcela si dom vyzdobiť čo najskôr

„Chcela som si vyzdobiť svoj domov čo najskôr, pretože moje deti a ostatní ľudia sa usmievajú, keď vidia svetielka. Núti ma to premýšľať nad tým, že sa chcem do sviatočnej nálady dostať čím skôr,“ povedala štvornásobná mamička. Svetielka plánuje zapínať len príležitostne, pretože nechce míňať elektrinu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi🙋🏽‍♀️ (@the_flaherty_four)

Nie je prvá, čo ozdobuje skoro

Heidi má na svojom Instagrame viac ako 50-tisíc sledovateľov a odhalila, že jej raný sviatočný duch je forma spolupráce. Poslali jej svetielka a ona sa nemohla dočkať, kedy ich zapojí. Nie je však sama, ktorá sa teší na Vianoce už takto skoro. Josh Piercy, riaditeľ pre elektronický obchod Christow povedal, že od pandémie vidí trend toho, že ľudia zdobia svoje domovy oveľa skôr ako predtým.

„Myslíme si, že útrapy a izolácia pandémie viedli ľudí k tomu, že sa chcú sviatočne naladiť skôr, aby si to vynahradili,“ povedal.