Po rozchode rodičov už nie je to isté dievčatko. Daniela Nízlová priznala trápenie s dcérkou, jej slová sa ľudí dotkli

Dana Kleinová

Foto: Instagram (danielatwiins)

Známa speváčka svoju dcérku nadovšetko miluje, a preto ju o to viac trápi, čo jej spôsobil rozchod jej rodičov. Na dcérke si to všimli už aj Danielini fanúšikovia a ona sa rozhodla priznať pravdu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Topstar, speváčka Daniela Nízlová chce pre svoju štvorročnú dcérku Lindu len to najlepšie. Len pred dvoma mesiacmi jej zorganizovala vysnívanú narodeninovú oslavu v štýle Frozen a hoci dostáva veľa maminkinej lásky, rozchod rodičov sa na nej podpísal. Teraz Daniela priznala, ako to s ňou je.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Prestala rozprávať

Daniela priznala, že malej Linde spôsobil rozchod rodičov traumu, v dôsledku ktorej prestala rozprávať. A hoci Daniela pozoruje jemné náznaky, že sa situácia lepší, rada by s dcérkou skúsila špeciálnu terapiu.

Speváčka tento dcérkin stav dlho tajila, no nakoniec neunikol pozorným očiam mamičiek, ktoré sledujú Danielu na sociálnej sieti. K videu, na ktorom sa Daniela prihovára Linde, no tá jej neodpovedá, sa jej jedna fanúšička spýtala, či Linda nerozpráva.

„Linduška slabikovala, keď mala 10 mesiacov. Potom, keď sa udiala dosť dôležitá zmena v živote (rozchod), prestala úplne rozprávať. Všetko ale chápala, rozumela, mala dokonalú gestikuláciu (na všetko si ukázala) a dva mesiace dozadu sa rozrozprávala a snažíme sa zdokonaľovať. Áno, boli sme u logopedičky a veľa trénujeme doma… Každé dieťa má svoj čas, takisto to bolo aj s nočníkom. Jednoducho nedonútite dieťa, pokiaľ nie je na to pripravené,“ vysvetlila Daniela.

A hoci sa Lindin stav lepší, Daniela by s ňou chcela skúsiť hipoterapiu, teda využiť na jej liečbu koňa. Speváčka sa obrátila na svojich fanúšikov, aby sa ich spýtala, či s tým majú skúsenosti, keďže verí, že by to dcérke mohlo pomôcť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Najnovšie články