Bola jeho prvou láskou a dodnes sú spolu. Známy slovenský futbalista má po svojom boku takúto krásku

Dana Kleinová

Foto: Instagram (martin37skrtel)

Ľúbostných príbehov má šoubiznis veľa a medzi tie najromantickejšie sa určite zaraďuje príbeh slovenského futbalistu. Jeho dnes už manželka bola totiž jeho prvou láskou a je po jeho boku až dodnes.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Diva, aj napriek tomu, že futbalista Martin Škrtel patrí k najznámejším športovcom na Slovensku, svoje súkromie si stráži a namiesto hľadania pozornosti na verejnosti sa zameriava na dve najdôležitejšie veci v jeho živote – rodinu a kariéru. Rodák z Handlovej za svoju viac ako 20-ročnú kariéru dosiahol mnoho úspechov, no rovnako úspešný je aj jeho ľúbostný život. S manželkou Barborou sa zoznámil, keď bola ešte len tínedžerka

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Skrtel OFFICIAL (@martin37skrtel)

Našiel ju na zoznamke

Hoci je na ihrisku hviezda, len málokto by tipoval, že v súkromí je futbalista hanblivý. Práve preto musel, keď mal 22 rokov, vymyslieť, ako osloviť 16-ročnú Barboru, ktorú registroval ešte z Trenčína, no nenabral odvahu, aby jej povedal, že sa mu páči.

„Ja som bol hanblivý, plachý. Vtedy boli moderné zoznamky, ja som sa tam nalogoval. Fungovalo to tak, že keď ste si pozreli fotku, ukázalo to vlastníkovi tej fotografie. Tak ja som si na to klikal stále, aby sa jej to ukázalo a aby som sa jej dostal do povedomia,“ prezradil Martin v šou Petra Marcina Neskoro večer, kde tiež priznal, že mu s kontaktom na Barboru pomohol ich spoločný kamarát Filip Šebo.

„Ja som potom začal tým, že či si ma pamätá – a ona, že skade. Tak som napísal, že pred štyrmi rokmi sme sa stretli v bare v Trenčíne,“ vysvetlil Martin, no tento jeho pokus skončil neúspechom. Pred štyrmi rokmi mala Barbora totiž len 12 rokov, a tak by ju v bare uvidel len ťažko.

Musel ju presviedčať

Nakoniec sa mu však rozhodla dať šancu. Vysvetľuje: „Prižmúrila oči a dala mi šancu. Dohodli sme sa na rande, no nevypýtal som si telefónne číslo – to tá plachosť.“

Nevypýtať si číslo sa ukázalo ako ďalšia Martinova chyba, keďže Barbora sa v meste nakoniec neukázala. Hoci mu dala vedieť, že nepríde, rozhodol sa ju vyhľadať a tentoraz nenechať nič na náhodu. Vypýtal si jej telefónne číslo a bol úspešný.

„Zo začiatku ma odmietala, nechcela mať s futbalistami nič spoločné. Som rád, že som ju presvedčil, že ja som iný,” hovorí známy futbalista.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Skrtel OFFICIAL (@martin37skrtel)

Ich láska stále kvitne

Najnovšie články