Ďalšie správy o rozvode Harryho a Meghan. Neuveríte, ako zareagovala jeho švagriná Kate Middleton

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Princezná Kate diskrétne oslovila svojho švagra, aby mu ponúkla oporu v ťažkých časoch. Princ Harry sa podľa klebiet rozvádza s Meghan. 

Článok pokračuje pod videom ↓

V posledných týždňoch sa šíria klebety o tom, že manželstvo Harryho a Meghan je nenávratne v troskách a jediné, čo ostáva, je rozvod. Princezná Kate prirodzene o týchto klebetách počula a podľa zdrojov sa ponúkla, že bude pre svojho švagra bútľavou vŕbou. Píše o tom ED!

Foto: profimedia

Sledujú Harryho kroky

Zatiaľ čo Harry a Meghan obvinenia o rozvode ani nepotvrdili, ani nevyvrátili, vyjadrilo sa k nim niekoľko iných zdrojov. Niektorí tvrdili, že Harry trávi čas v sérii motelov, aby si oddýchol od Meghan, iní tvrdili, že si už najal špičkového rozvodového právnika. A teraz sa zdá, že ho oslovila samotná princezná z Walesu, aby mu ponúkla svoju podporu.

Foto: profimedia

Stále jej na ňom záleží

Zdroj pre magazín Closer potvrdil, že hoci Kate zvyčajne odvracia hlavu od akýchkoľvek zlomyseľných klebiet, neunikli jej správy o jej švagrovi a tom, že je v USA nešťastný.

„Nech už sa medzi Harrym a rodinou stalo čokoľvek, stále jej na ňom záleží. Nenápadne mu dala vedieť, že ak sa rozhodne, že si potrebuje oddýchnuť od stresu v Amerike, je šťastná, že môže byť dôverníčkou a ramenom na plač. Kate dala jasne najavo, že jej Harry môže zavolať, kedykoľvek bude chcieť,“ prezradil zdroj.

Foto: profimedia

Meghan to nahnevá

Zdroj tiež pokračoval v špekuláciách, ako by sa Meghan cítila, keby sa Harry opäť spojil so svojou švagrinou. Zdá sa, že by z takéhoto vývoja nebola nadšená a myšlienka na ich opätovné stretnutie by ju pobúrila.

„Aj keď Kate Harrymu vždy odpustí, vie, že byť Harryho dôverníčkou v Spojenom kráľovstve nahnevá Meghan, ktorá mala vždy pocit, že Kate sa snažila Harryho obrátiť proti nej. Meghan bude ešte viac znepokojená tým, že je mu po ruke, aby Harrymu poradila, kým budú prechádzať náročným obdobím. Ale Kate si nenechá hovoriť, čo má robiť, a povznesie sa nad nenávisť,“ vysvetlil zdroj.

Najnovšie články