Objavili sa ďalšie informácie o zdravotnom stave Kate Middleton. Princ William sa rozhodol, že prelomí mlčanie

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia/ SITA

Princ William prelomil mlčanie a opäť prehovoril o stave svojej manželky Kate Middleton. Aj keď jeho vyjadrenia sú stále veľmi strohé, fanúšikovia sú vďační za každú novinku, ktorú o nej započujú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, budúci následník trónu diskutoval o zdravotnom stave svojej manželky počas návštevy Komunitnej nemocnice svätej Márie na ostrovoch Scilly. William pokračuje vo svojich kráľovských povinnostiach, zatiaľ čo Kate sa lieči na rakovinu brucha. Momentálne podstupuje chemoterapiu.

Foto: profimedia

Kate sa darí dobre

Princ počas návštevy nemohol odolať a vybral si najslávnejšiu pikantnú pochúťku v regióne a dokonca poznamenal, že vezme domov pre svoju rodinu niektoré z jedlých suvenírov. William tiež prezradil, že jeho manželke sa darí dobre a dokonca sa aj dobre cíti. William tiež prezradil, že jeho deti George, Charlotte a Louis veľmi žiarlia na jeho cestu a že im sľúbil, že ich sem ešte zoberie.

Deťom donesie suveníry

Princ bol unesený z nádherného počasia a kúpil si aj niekoľko tradičných cornwallských pirohov, pričom sa rozprával s miestnymi predavačmi. Mnohí turisti mu hovorili, že by bolo fajn, keby zostal trochu dlhšie, avšak prezradil im, že sa musí vrátiť domov do Windsoru. „Moja rodina je veľmi naštvaná, že som tu bez nich. Deti ma zabijú, ak sa nevrátim čím skôr domov,“ povedal so smiechom.

William sa tiež stretol so zástupcami miestnych podnikov a navštívil aj prístav, ktorý je považovaný za akúsi námornú bránu na ostrovy. Táto časť je taktiež veľmi turisticky obľúbená.

Najnovšie články