Takto bude kráľovská rodina vyzerať o 30 rokov podľa umelej inteligencie. Harryho čaká rozvod a William sa vzdá trónu

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Midjourney (Paris Match), Foto: profimedia

Fanúšikovia kráľovskej rodiny sa možno zamýšľali nad tým, ako bude vyzerať monarchia o niekoľko desiatok rokov. Už teraz je jasné, že kráľovská rodina bude prechádzať zmenami, pretože tie nepatrné sa dejú už teraz. Čo si však o vývoji myslí umelá inteligencia?

Článok pokračuje pod videom ↓

Francúzsky portál Paris Match využil umelú inteligenciu na to, aby zistili, ako budú vyzerať jednotliví členovia kráľovskej rodiny. Prišli tiež dokonca s predpoveďou, ako sa bude vyvíjať ich život. Ako vysvetľuje portál Yahoo, využili hlavne predpovede AI. Podľa ich špekulácií, William síce nastúpi na trón, ale v roku 2049 sa rozhodne abdikovať, čím uvoľní cestu svojmu synovi Georgeovi.

Reprofoto: Midjourney (Paris Match)

Kate ako kráľovná Alžbeta

V roku 2050 bude George korunovaný za kráľa, čím sa Kate stane kráľovnou matkou. Prijme množstvo znakov, ktoré boli typické pre kráľovnú Alžbetu, vrátane úpravy jej vlasov. Korunovácia Georga je popisovaná ako extravagantná udalosť ovplyvnená posadnutosťou verejnosti. George bude musieť podľa predpovedí každé ráno urobiť prvú selfie dňa, na ktorú ho upozorňuje telefón. Bude musieť dokumentovať svoj deň, hodinu po hodine. Podľa umelej inteligencie mu tiež jeho otec William povolí svadbu s mužom.

Reprofoto: Midjourney (Paris Match)

Matkou budúceho následníka bude Charlotte

Najnovšie články