Ľudia pri pohľade na ňu odvracali zrak. Žena schudla skoro 90 kíl a ukázala neprajníkom, ako vyzerá teraz

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Bola závislá na cukre a nevedela sa zbaviť prejedania. Teraz prehovorila o tom, ako schudla 89 kilogramov a čo ju nakoniec prinútilo, aby sa zo závislosti dostala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Becca Scheer vždy bojovala so svojou nadváhou. Aby dokázala zvládnuť ťažké emócie, nachádzala útechu pri jedle. Ako uvádza portál 7News, v roku 2018 vážila viac ako 159 kilogramov. Nepoznala svoju skutočnú váhu, pretože tá, čo mala doma, ju už nedokázala odvážiť.

Foto: profimedia

Vážila viac ako 150 kilogramov

V apríli toho roku bola na pohrebe svojej sesternice, ktorá zomrela po predávakovaní heroínom. Práve to spôsobilo, že si uvedomila svoju závislosť od jedla a zľakla sa, že by jej deti prišli o matku a jej muž o manželku. „Jedlo bola moja droga. Pomaly ma zabíjalo,“ povedala. práve po pohrebe sa rozhodla pre 28-dňový detox od cukru spojený s nízkosacharidovou diétou a keď sa jej stravovacie návyky začali meniť, prešla na ketodiétu.

Foto: profimedia

Rozhodla sa pre zmenu

Po pár mesiacoch sa pristihla, že jedáva len vtedy, keď je hladná. To ju viedlo k diéte pôstom, kedy 20 hodín nič neje a všetko potrebné konzumuje počas 4 hodín. Teraz váži neuveriteľných 73 kilogramov, 88 schudla za 11 mesiacov. „Môj život sa úplne zmenil. Teraz idem von a užívam si život bez obáv a stresu či sa zmestím do kabínky alebo do sedadla. Priatelia a rodina si hneď všimli môj prístup.“ 

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Becca mala veľký problém vyrovnávať sa s emóciami, a preto každý jeden problém, ktorý mala, zajedala. Konzumovala 6 až 8-tisíc kalórií denne. Ľudia sú ohromení nielen jej vonkajšou, ale aj vnútornou premenou, kedy si uvedomujú, že práve nový prístup v jej živote spôsobuje úžasné zmeny.