Pohoda, grilovanie, Bezdymová zóna, nové zberateľské hobby a Taliansko!

PR článok

Foto: PMI

Známa stand-upistka Simona Salátová sa teší na pohodové leto. Okrem radosti z nového bytu, si po pracovnej hektike plánuje vychutnať letné chvíle s priateľmi pri grilovačke, rodinu na dovolenke v Taliansku, ale aj Bezdymovú zónu na festivale Pohoda. Priznala dokonca nové zberateľské hobby, vďaka čomu si uvedomuje, že spolu sme zodpovednejší!

Leto je v plnom prúde a všetci sa už tešíme na dovolenku, či zážitok z letného festivalu. Najväčší legendárny festival Pohoda sa už blíži. Fanúšikovia, ktorí majú viac ako 18 rokov, si obľúbenú Simonu Salátovú a jej humor užijú v Bezdymovej zóne festivalu. Dva stand-upy Simony s jej hosťami vám jednoznačne vyčaria úsmev na tvári.

Foto: PMI

Stretnete ma v Bezdymovej zóne, kde prevetrám moje vtipy. Bude to taká čerešnička na torte za uplynulou sezónou. Budú so mnou aj ďalší dvaja výborní komici, jeden z nich je dokonca môj partner Joe Trendy a druhý, kolega, Jakub „Zitron“ Ťapák. Takže, kto by sa chcel dobre zabaviť a zasmiať, trošku prečistiť čakry medzi skvelými koncertami, nájde nás práve tam,“ hovorí Simona.

Okrem vynoveného laboratória „Svet bez dymu“ čaká 7. júla o 14:00h návštevníkov Bezdymovej zóny talkshow „EcoButtni svet svojou cestou“ o recyklácii tabakových filtrov. S týmto nápadom prišiel Hugo Repáň, ktorého spolu s ďalšími hosťami vyspovedá Simona Salátová.

Po nej si nenechajte ujsť workshop, počas ktorého sa dozviete ako prebieha recyklácia cigaretových ohorkov a tabakových náplní a kde sa spracovaná zmes ekologicky využíva. Aké hobby od stretnutia s Hugom Repáňom má Simona Salátová?

Ja som extrémne nadšenou zberateľkou! Konečne niečo zbieram a mám hobby! Absolútne ma uchvátil príbeh Huga z Ecobutt, ktorý je akčný a energický mladý chalan a pre nás našiel spôsob ako pomôcť prírode a aj infraštruktúre. Mnohí ľudia nevedia, koľko trvá rozloženie takého jedného tabakového filtra a že je to poriadne dlhá doba. Toto je skvelé riešenie a ja som šťastná, že v Bezdymovej zóne túto tému ešte viac predstavíme ľuďom,“ teší sa známa slovenská stand-up komička.

Simona je hrdá na svojich priateľov, ktorí zmýšľajú ekologicky a environmentálne. Musím s hrdosťou povedať, že mám takýchto priateľov. Dokonca aktuálne kade chodím, tak tam rozprávam o Hugovi a EcoButte. Mnohí moji priatelia začali tabakové filtre zbierať tiež. Mám syna a chcem pre neho rovnako krásnu prírodu a použiteľný svet, aký som dostala ja. Snažím sa pre to robiť, čo sa dá, aj keď tak laicky a veľmi sa teším, že Hugo nám na to dáva nový a jednoduchý návod,“ vysvetlila Simona Salátová.

Foto: PMI

Po festivale Pohoda plánuje Simona Salátová vychutnávať leto plnými dúškami. Na toto leto sa obzvlášť teším, pretože som mala posledné mesiace veľa práce a konečne sa ukazuje viacero voľných dní. Chystám sa pozrieť moje obľúbené slovenské festivaly, moja najväčšia pohoda je tráviť čas s rodinou a priateľmi a určite budem týmto smerom uberať aj tohtoročné leto. Neviem sa dočkať spoločných grilovačiek, prejedania melónom a vône kúpaliska. Pravdepodobne s rodinou navštívime Taliansko a hlavne sa budeme zabývať v novom byte, do ktorého sa ešte sťahujeme ,teší sa Simona a dopĺňa, prečo má rada Taliansko.

Minulý rok sme boli s mojim priateľom prvýkrát na tripe v Taliansku a hlavne v Toskánsku. Talianska nátura mi učarovala, lebo to som ja. Neustále posedávanie s priateľmi pri dobrom víne a jedle. Verím, že takáto talianska atmosféra sa mi podarí aj niekde na Slovensku a ak všetko dobre pôjde možno aj v tom Taliansku.

Ak chcete zažiť Simonu Salátovú naživo, nenechajte si ujsť bezdymovú zónu na festivale Pohoda.

 Harmonogram programu v Bezdymovej zóne Pohoda 2023:

(vstup iba pre osoby staršie ako 18 rokov)

Piatok 7.7.2023​

14:00 – 15:00    ECOBUTTNI SVET SVOJOU CESTOU (TALKSHOW​ + WORKSHOP)

15:30                     ROZHOVOR S FVLCRVM​

16:00                     MEET & GREET FVLCRVM

17:00 – 18:00     STAND-UP SIMONA SALÁTOVÁ ​& JOE TRENDY

18:15                     MEET & GREET WITH SIMONA SALÁTOVÁ​

19:20 – 20:20    SEAFUR

21:40 – 22:40    BLAME YOUR GENES​ DJ Set

24:00 – 02:00    FVLCRVM

Sobota 8.7. 2023​

13:00 –  15:00    BRUNCH​ S DARČEKOVÝM PREKVAPENÍM

14:00 – 15:00     ADONXS KONCERT

15:30                  ROZHOVOR SO SIMONOU SALÁTOVOU​

16:00                  ROZHOVOR S ADONXS​

16:30                  MEET & GREET ADONXS​

16:30 – 17:30    STAND-UP SIMONA SALÁTOVÁ ​& JAKUB ZITRON ŤAPÁK

17:45                  MEET & GREET SIMONA SALÁTOVÁ​

19:20 – 20:20    WYME

21:40 – 22:40    WHITHE DJ Set

24:00 – 02:00    FVLCRVM

PR Článok PMI

Najnovšie články