Mamička zverejnila varovanie pre všetkých rodičov. Ak na svojom dieťati zbadáte toto, zbystrite pozornosť

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Catherine Ord)

Mamička prezradila, že za fotografiami jej šťastného a usmievavého drobca sa skrývalo potenciálne smrteľné nebezpečenstvo.

Ako informuje portál Tyla, Leonnie si začala všímať na fotografiách zvláštnu „žiaru“ nad ľavou zrenicou. Prvý raz si to všimla v auguste a najprv mala pocit, že je to len odraz svetla. V októbri sa to však stalo výraznejšie, preto sa rozhodli, že navštívia lekára.

Upozornila všetkých rodičov

Po absolvovaní niekoľkých testov zostali v šoku, keď synovi diagnostikovali retinoblastóm, zriedkavý typ rakoviny oka, ktorý bežne postihuje malé deti. Malý Cillian kvôli tomu prišiel o zrak a na ľavé oko nevidí. Kvôli nádoru teraz musí podstúpiť cielenú chemoterapiu, aby ho zmenšili.

Nalieha na ostatných

Jeho matka teraz nalieha na ostatných rodičov, aby si všímali každú drobnosť na svojich deťoch a dokázali ho chrániť. „Jedna veselá fotografia skrýva tajomstvo, ktoré môže byť smrteľné, pokiaľ ho nezachytíte včas,“ povedala. Upozornila, že obyčajnej žiare na fotografii nevenovala žiadnu pozornosť, no neskôr sa na to zamerala viac.

„Bolo to, ako keby mal mačacie oko.“ Súčasná liečba by mala zmenšovať nádor a pomôcť mu vyliečiť sa. Teraz rodina zbiera finančné prostriedky na ďalšiu liečbu.

Najnovšie články