Akí budú rodičia? Odborník na reč tela sa pozrel, či sú Meghan a princ Harry pripravení na rodičovstvo

Gabriela Kinčoková

Foto: instagram

Onedlho zavíta do kráľovskej rodiny ďalší nový člen. Princ Harry a Megan Markle sa stanú rodičmi. Megan si po boku princa Harryho obľúbil celý svet. Akými však budú obaja rodičmi? Budú veľmi pozitívni a benevolentní alebo naopak prísni a zásadoví? Reč tela dokáže veľmi veľa prezradiť. Práve preto sa experti bližšie pozreli na kráľovskú dvojicu a zistili nasledovné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Megan si na rôznych podujatiach, ktorých je súčasťou neustále drží bruško. Je to znak podpory, nehy a ochrany smerom k jej dieťaťu. Veľmi dôležité je poznamenať, že ruky vychádzajú od srdca, takže na Megan je vidieť, že celé svoje srdce vkladá do svojho dieťaťa, ktoré neustále objíma rukami. Na Megan si tiež môžete všimnúť jej úsmev. Vyzerá byť veľmi šťastná. Usmieva sa najmä vtedy, keď je v prítomnosti detí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Markle+Harry Windsor (@meganmarkleoffical) on

Meghan nie je však jediná, ktorá sa teší z príchodu dieťatka. Princ Harry dáva rovnako najavo to, ako sa teší na svoje dieťa. Tiež si na mnohých podujatiach alebo len fotografiách môžete všimnúť, ako veľmi má rád prítomnosť detí. Nerobí mu problém sadnúť si na zem a hrať sa s deťmi aj keď je vysokého postavenia. Je naozaj plný energie, čo dokazuje jeho výraz a rovnako aj postoj. Na Megan môžete vidieť veľký a široký úsmev, ktorý je znakom spokojnosti a radosti. Reč jej tela jednoznačne hovorí, že sa bábätka nevie dočkať.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan and Harry❤ (@meghan_and_harry) on

I keď je vojvodkyňa tehotná a zohnúť sa v jej stave nie je najľahšie, ku tým najmenším na vždy nakloní, aby dosiahla ich úroveň. Vždy sa deťom pozerajú obaja priamo do očí. I keď sú zohnutí, ich telá sú stále vzpriamené. Odborník na reč tela tiež dodal, že podľa neho sú plne pripravení na vychovávanie dieťaťa v prostredí fotografov a médií, ktoré sú neustále v ich okolí. Dieťa síce prinesie nový nádych do ich vzťahu, avšak vo svojom postavení si určite budú môcť nájsť čas aj pre seba.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prince Harry Prince Of Hearts (@princeharry__2018) on

Samozrejme, reč tela nikdy nefunguje na 100%, my však veríme že z Megan a Harryho budú dokonalí rodičia. Tak čo tešíte sa na ich bábätko?

goodhousekeeping.com