Pracuje ako profesionálna dvojníčka Kate Middleton. Za deň zarobí tisíce eur, jedno vás však na jej práci zarazí

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Dvojníčka Kate Middleton po princezninej diagnóze musí čoraz častejšie odpovedať na to, či sa princezná naozaj objavila na verejnosti, alebo sa za ňu vydávala, aby zmiatla verejnosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ľudí, ktorí sa živia tým, že sú dvojníkmi kráľovskej rodiny, je viac, než si myslíte. Médiá sa však už roky zhodujú na tom, že práve Heidi Agan je najpresvedčivejšou dvojníčkou a vzniklo už viacero situácií, pri ktorých sa ľudia nevedeli dohodnúť, či je na fotografii alebo videu skutočne Kate, alebo Heidi v prestrojení. Musela si totiž princeznú naštudovať a zachytiť všetky jej drobné zlozvyky. To však nie je všetko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Agan (@katemiddletonlookalike)

Jej život zmenila kráľovská svadba

Ako vysvetlil portál indy100, život Heidi sa obrátil o 180 stupňov krátko po svadbe Kate a Williama v roku 2011. V tom čase pracovala Heidi ako čašníčka v lokálnej reštaurácii a zarábala 7 libier na hodinu. „Pracovala som dobrých šesť dní v týždni, aby som si udržala strechu nad hlavou a nad hlavami svojich detí,“ prezradila v tom čase slobodná matka v roku 2014 pre televíziu Barcroft.

Život dvojnásobnej mamičky sa mal čoskoro zmeniť. „Vo februári 2012, 10 mesiacov po kráľovskej svadbe, ma zákazníci začali žiadať o fotografie a požiadali, aby som ich obsluhovala,“ povedala pre The Sun a pokračovala: „Donútilo ma to rozmýšľať, že za to, že vyzerám ako Kate, sa dajú zarobiť peniaze.“

Mamička z Northamptonshire uviedla, že potom kontaktovala niekoľko agentúr a „do mesiaca som získala svoju prvú prácu pre letisko Gatwick na propagáciu ich služieb zákazníkom pred olympijskými hrami v Londýne 2012“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Agan (@katemiddletonlookalike)

Koľko zarobí

Najnovšie články