Dominika Kavaschová vytočená do nepríčetna: Reštaurácia jej pokazila celý večer, neuveríte, čo sa stalo

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená herečka si odbehla do reštaurácie, no čakalo ju obrovské sklamanie. S nepríjemným večerom sa podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dominika Kavaschová sa posledné týždne ukazovala fanúšikom najmä s úsmevom na tvári, keďže si užívala Let’s Dance a najmä prítomnosť Facunda Aranu. Avšak aj herečke sa nie vždy darí, hoci to nebolo jej vinou, a návšteva reštaurácie ju poriadne sklamala a neskrývala ani hnev z celej situácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

Hladná aj sklamaná

Dominika sa aj s dcérkou vybrala do reštaurácie na večeru, no vtedy ešte nečakala, že sa tento večer zmení na nočnú moru, pre ktorú ostala nielen hladná, ale aj sklamaná.

„Prišli sme do reštiky 18:37, jedlo mi priniesli 20:20. Skoro dve hodiny som čakala. Na lososa. Je to ok?“ pýtala sa Dominika svojich sledovateľov na sociálnej sieti a jej výraz hovoril za všetko.

Hoci herečka nechcela prezradiť meno reštaurácie, aby jej nespôsobila problémy, neodpustila si ešte krátke zhodnotenie celého večera. Podľa všetkého si na reštaurácie totiž potrpí a takéto negatívne skúsenosti sa jej vedia dotknúť. Napísala:

„Neprezradím reštiku, nebudem im robiť zle. Každopádne, neni easy s hladným dzeckom čakať dve hodiny. Toho lososa mi nakoniec zabalili a ja som ho zabudla u kamošky v aute. Idem si dať vaňu. Nenávidím byť sklamaná z reštík. Kto ma pozná vie, že to je čosi, čo ma vie vytočiť do nepríčetna. Pozdravujem Števo Martinovič. Ten vie asi akú reštiku, kde sa dlho čaká, mám na mysli,“ uzavrela herečka celú situáciu.

Najnovšie články