Už má prvé zúbky a lozí. Princ Harry sa ale preriekol, bude mať malý Archie ďalšieho súrodenca?

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/Henk Kruger/African News Agency via AP, Pool

Už odkedy sa princovi Harrymu a Meghan narodil Archie, všetci čakajú, kedy oznámia, že do ich trojčlennej rodiny pribudne niekto ďalší. Kedy to však konečne oznámia? A plánujú druhé dieťa v najbližšej dobe?

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People má však Harry v hlave poriadneho chrobáka, čo sa týka detí. Počas stretnutia s rodinami vojakov spolu s Meghan Markle, sa otec 6-mesačného syna pýtal na to, aké to je, keď sa do rodiny pridá aj druhé dieťa. „Harry sa skutočne veľmi zaujímal o to, ako vyzerá život s druhým dieťaťom,“ povedal Susie Stringfellow. Ona a ďalší účastník, veľmi radi prezradili, aký je život s ďalším dieťaťom. „Snažili sme sa ho povzbudiť, aby mal druhé dieťa,“ povedala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FAN PAGE (@mxghanmarkle),

Aký je život s druhým dieťaťom?

S princom Harrym a Meghan Markle sa rodiny rozprávali aj o tom, aké je ťažké byť tak dlho bez jedného člena rodiny. „Hovorili sme o živote v armáde, o tom, aké to je, keď sú preč na Vianoce. Keď chcú otcovia byť so svojimi deťmi a ako im veľmi chýbajú,“ povedala Victoria Tucker. Princ Harry však veľmi dobre vie, o čo ide, keďže slúžil v armáde desať rokov. „Je to neuveriteľne ťažké. Mám toľko rešpektu a obdivu pre každého, kto sa s tým musí vyrovnať. Neviem si predstaviť, aké to je, toľko toho zmeškať, hlavne vtedy, keď sa deti menia tak rýchlo.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sussex Style Watch (@sussexstylewatch),

Meghan je pohodová mama

Meghan taktiež využila rozhovor s mladými rodinami na to, aby prezradila aj niektoré Archieho míľniky, napríklad, že už má zuby a plazí sa. Amy Thompson, ktorej manžel Brad je taktiež členom armády, povedala, že má dcéru, ktorá je v rovnakom veku ako Archie a práve s Meghan sa rozprávali aj o odstavení a plazení. „Je to len normálna mama, bolo to ako hovoriť s priateľkou,“ povedala. Nedávno pre portál People prezradil ich priateľ, že Meghan je veľmi uvoľnená a pohodová mama. Taktiež sa kráľovskí rodičia navzájom veľmi pekne označujú. Počas výletu v Afrike Meghan povedala, že Harry je tým najlepším otcom, na čo princ odpovedal, že to Meghan je tá najlepšia mama.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HRH Duke and Duchess Of Sussex (@hrhofsussex_hm),

Prečo nebola s Kate a kráľovnou?

Najnovšie mnohých ľudí zaskočilo, že Meghan nestála na ceremónii pri kráľovnej, Kate Middleton a manželke princa Charlesa Camille, ale celú ceremóniu sledovala z iného balkóna. Počas Remembrance Day si členské krajiny Commonwealthu pripomínajú  ľudí, ktorí bojovali a zomreli vo vojnách. A hoci si mnohí ľudia vysvetlili Meghanino umiestnenie inak, bolo to z čisto praktického dôvodu a síce, že okná sú také malé, že je takmer nemožné umiestniť tam viac ako tri ženy.

Najnovšie články