Svetoznámu herečku za vyhlásenie množstvo matiek odsúdilo. Takto reaguje, keď jej dcéru iné dieťa udrie

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (aplusk)

Materstvo je zložitá a komplikovaná úloha na plný úväzok. V podstate žiadna matka nevie, či robí dobre a či zo svojho dieťaťa vychová slušného človeka, alebo malého teroristu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Obľúbená herečka Mila Kunis odhalila vec, za ktorú ju mnohé mamičky poriadne odsúdili. Ako uvádza portál Unilad, po tom, čo spolu so svojím manželom Ashtonom povedali, že svoje deti kúpu, až keď im začnú zapáchať alebo keď vidia špinu, prišla s ďalšou bombou. Keď za Milou prišla dcéra a povedala jej, že ju iné dievča sotilo, spýtala sa jej, či ju sotila tiež.

Foto: TASR/AP

Ako by ste reagovali vy?

Sama to označila ako rodičovské zlyhanie, no napriek tomu to bola intuitívna reakcia. Zároveň tým však šokovala aj svoju dcéru Wyatt. Hneď na úvod príbehu, ktorý zverejnili v šou Ellen DeGeneres, Mom Confessions povedala, že tento príbeh ju dostane určite do problémov. Samozrejme, dcére vysvetlila, aby to nerobila, keď sú deti na preliezačkách či šmýkačkách. „Povedala som jej, že keď obe stoja pevne na zemi, nech ju jednoducho odstrčí a povie: Nie, ďakujem.“

Ashton z tejto rady nebol nadšený, dokonca Milu okamžite zastavil, čo vo videu aj napodobnila. Množstvo mamičiek teraz diskutuje o tom, ako je dieťaťu čo najlepšie vysvetliť násilie medzi nimi. Čo si myslíte vy?

Najnovšie články