Svadobná fotografka zverejnila 3 signály toho, že spolu pár dlho nevydrží. Toto si všíma na svadbe

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Svadobná fotografka rozprúdila na sociálnych sieťach diskusiu, keď prezradila 3 signály toho, kedy už počas svadobného dňa spozná, že spolu pár dlho nevydrží. Hoci mnohí ľudia nesúhlasia, niektorí poznamenali, že to zažili tiež.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál FoxNews, vo videu na TikTok fotografka Shayla Herrington spísala teóriu, ktorú kedysi počula, keď pracovala so svadobným fotografom, ktorý mal viac ako 10-ročné skúsenosti. Začala si to však všímať aj ona. Toto sú podľa nej 3 hlavné indikátory.

Fotky osamote

„Prvým indikátorom je, že jeden z manželov si spraví viac ako tri rodinné fotografie bez svojho partnera. Dáva mi zmysel, že chcete fotku s rodičmi osamote, ale vyhodiť partnera viackrát je už podozrivé.

Foto: piqsels

Nerozprávajú o jednom zo svadobčanov

Ďalší zdvihnutý prst je, keď svadobčania nerozprávajú o jednom z manželov počas príprav, prípitkov alebo celkovo počas svadby. To zvykne znamenať, že nemajú nevestu alebo ženícha radi.

Netrávia spolu čas

Posledným ukazovateľom podľa nej je, že jeden z manželov trávi viac času s priateľmi alebo rodinou ako so svojím partnerom. Keď už spolu nechcú byť počas svadobného dňa, čo to o ňom vypovedá?

Foto: pixabay

Rôzne názory

Názory na tieto tri faktory sa však líšia. Aj keď rôzni fotografi sa zhodli, že to môže byť pravda, mnohí ľudia zásadne nesúhlasia. „Som so svojou manželkou 30 rokov a vážne ani neviem, či sme spolu na svadbe strávili nejaký čas. Jednoducho sa to nedalo stihnúť.“

„Je to pravda. Moja ex so mnou na svadbe nebola takmer vôbec a jej kamaráti ma ani nepozdravili,“ povedal druhý. Čo si o tom myslíte vy?

Najnovšie články