Simona Krainová všetkých odrovnala fotkou hore bez. Spustila tým vlnu obdivných komentárov

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Postavu by tejto modelke mohli závidieť mnohé ženy a hoci sa rozhodla zažartovať na vlastný účet, fanúšičky ju hneď vyviedli z omylu. Berú ju totiž ako inšpiráciu na sexy starnutie. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Simona Krainová našla svoj druhý domov v Dominikánskej republike, a tak nie div, že si neustále udržiava postavu do plaviek. Napriek tomu, že modelka má už po päťdesiatke, stále sa udržiava vo forme, o čom svedčia jej dlhé štíhle nohy aj ploché bruško. Za tie rozhodne vďačí napríklad svojmu bežnému 10-kilometrovému behu, ktorý je pre ňu v súčasnosti už rutinou a niekedy dokonca tento počet aj prekoná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Ukázala zadok

Známa modelka sa za svoje telo rozhodne nehanbí a nemá ani za čo, keďže sa o svoju postavu dobre stará. A hoci často pridáva fotky v plavkách či športových súpravách, tá posledná ľudí poriadna prekvapila. Má na nej totiž len spodný diel plaviek a zadok jej tak vynikol v neónových tangách.

„Tento výhľad mi bude chýbať… bude pauza alebo menopauza?“ napísala v popise k tejto fotografii.

Hneď ju podporili

„Krásna postava. Jediné, čo ma udivuje… v 50 rokoch sa takto prezentovať?“ zareagovala hneď na fotku jedna komentujúca, no jej kritika sa rýchlo stratila medzi pozitívnymi ohlasmi Simoniných fanúšičiek a žien, ktoré tejto komentujúcej odkázali, že žiadne pravidlá o tom, čo si môže 50-ročná žena dovoliť, neexistujú.

„Simonka, palec hore, dávate príklad, že každá žena môže vyzerať ako vy,“ odkázala jej fanúšička, ktorá tiež poznamenala, že vek je len číslo a že každá žena by sa pochválila, ak by mala taký zadok ako Simona. „Ste krásna a v 50 bohyňa všetkých mužov i žien! Poklona, úcta, veľký obdiv,“ pridala sa hneď ďalšia.

„Najkrajšia žena CZ a vždy bude,“ prehlásila tretia.

„Wau, tak to je suprový zadok, každá žena by vám ho mohla závidieť. Top,“ napísal zas mužský fanúšik. Ďalší sa hneď pridal: „Tento výhľad a pohľad bude chýbať aj nám.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Najnovšie články