Vinczeovci sa podelili o skvelú správu. O synčeka sa už viac nemusia báť, chýba už len táto vec

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známi moderátori sa ešte v roku 2022 stali rodičmi. Z vytúženého synčeka sa veľmi tešili, no ako viackrát upozornili, nič ešte nebolo isté a stále panovala obava, že im synčeka môžu vziať. Teraz už je vraj toto riziko zažehnané.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Plus 1 deň, adopčný proces Adely a Viktora Vinczeovcov stále nie je definitívne ukončený, no opäť sa posunuli o krok vpred. Redaktori portálu ich vyspovedali a zistili, že biologická mama chlapčeka im už synčeka nemôže vziať, a tak už nechýba veľa, aby bol navždy členom ich rodiny. Zároveň prezradili, aký je posledný krok k procesu, ktorý chlapčekovi stále chýba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Stále nemá ich priezvisko

Ako pár prezradil, adopčný proces ešte nie je na konci. A hoci dúfali, že v prvej polovici roku 2024 už bude všetko vybavené a oni si budú môcť oddýchnuť, zatiaľ sa tak nestalo. Nevedia tak, kedy budú všetky papiere ukončené, no nesústredia sa na to. Viktor vysvetlil: „Dúfame, že to dobre dopadne, ale zároveň sa tým vôbec nestresujeme.“ 

Riziko, že im však malého vezmú, už pominulo, a tak nemusia mať obavy. Chlapčekovi však stále jedna vec chýba a jeho rodičia to nazvali posledným krokom. „V tejto fáze by malo byť to riziko už úplne minimálne. Už je to v takom stave, že by sa muselo niečo zásadné stať na našej strane, a to sa nestane. Posunuli sa nejaké procesy, ale stále to nie je ukončené. Nemá napr. ešte naše priezvisko. To bude posledný krok, len zatiaľ nevieme povedať, kedy to bude,“ objasnil Viktor.

Viktor zároveň prezradil, že v súčasnosti už môžu o synčekovi prezradiť viac, no nerád by zdieľal nejaké detaily. Povedal preto len toľko, že synček bude mať o chvíľu dva roky a je šanca, že jeho meno prezradia, keď sa celý adopčný proces uzavrie. To by sa mohlo stať ešte na jar tohto roka.

Najnovšie články