TEST: Vyberte si starobylý tajomný symbol. Výsledok vám prezradí, aká je v skutočnosti vaša duša

Monizz

Už v minulosti prikladali ľudia symbolom veľkú váhu a paradoxne to tak ostalo dodnes. Symboly v nás evokujú niečo, čo má hodnotu a tajomno. O to viac, ak ich uznávali aj naši predkovia.

Článok pokračuje pod videom ↓
theearthtribe.net

Symboly majú magický charakter a odhaľujú niekedy viac než je nám samým pred sebou milé priznať. Týchto 6 starobylých symbolov malo vo svojej dobe veľkú moc. Dnes použite intuíciu tak, ako ju kedysi používali naši predkovia. Vyberte si symbol, ktorý vám prvý udrie do oka ako najpríťažlivejší. Toto o vás vypovedá.

Skarabeus

Skarabeus je symbolom známym najmä v starovekom Egypte. Na prvý pohľad je možné určiť, o čo ide. V tomto prípade je to chrobák, o ktorom je známe, že vychádza z telesných pozostatkov, a preto mal silu darovať život a vieru vo vzkriesenie na druhom svete. Skarabeus bol aj symbolom podsvetia, a to práve z toho dôvodu, že sa vyžíval v kŕmení mŕtvolami. Egypťania ho vnímajú pozitívne, ako symbol reinkarnácie, znovuzrodenia a vzkriesenia. Ak ste si vybrali práve tento symbol, je možné, že nemáte dostatok energie a budete ju musieť doplniť. Jedzte zdravšie, spite dlhšie a starajte sa o seba a nie o druhých. Vaša duša prahne po pokoji a vy jej ho neviete dopriať.

Triskelion

Triskelion je symbolom točiacim sa okolo magického čísla 3. Trojka predstavuje tri piliere – tri sily. Ak ste si vybrali tento symbol, hovorí to o vašej vnútornej túžbe prelomiť bariéry, ktoré vám bránia v rozvoji, v napredovaní životom, v cestovaní, v láske, v čomkoľvek, čo vás spútava. Najhoršie sú v tomto smere pravidlá. Ak máte príliš silné zásady, nie je to zlé. Lenže aj zásady sú niekedy viac zväzujúce ako oslobodzujúce, a preto je načase, aby ste ich prehodnotili. Chodievajte viac do prírody, meditujte a premýšľajte o sebe. Určite prídete na niečo, čo vás posunie vpred.

Uroborus

Gnostici už v dávnych dobách pracovali so symbolom uroborusa. V minulosti bol skôr vnímaný ako symbol temného umenia, no dodnes je známe, že jeho význam bol dlho nepochopený. Ide o skutočne posvätný symbol, ktorý predstavuje silu ľudskej energie spájajúcu človeka s reťazcom akcie a reakcie. Ak ste si vybrali tento symbol, je to znak toho, že by ste mali prehodnotiť svoj život. V duši podvedome túžite po niečom celkom inom. Možno sa príliš prispôsobujete požiadavkám okolia, možno si priveľa odopierate, možno jednoducho neviete kadiaľ ísť, aby ste boli šťastný. Ste uväznený v nekonečnom bludnom kruhu nemáte nič. Pýtate sa prečo? Odpoveď je tvrdá, ale pravdivá a vy to viete. Pretože jednoducho nechcete. Prelomte bariéry a zmeňte svoj  život. Je to len na vás.

Trident

Trident alebo trojzubec je starobylý symbol známy hlavne v Grécku. Predstavoval patriarchálnu postavu mýtického boha mora Poseidóna. V hinduizme sa pretavil do znaku trojakého božstva. Jeho význam je jednoduchý – predstavuje hojnosť a požehnanie. Ak ste si ho vybrali, znamená to, že by ste mali vyhodiť z hlavy obavy a nepripustiť ani, aby sa vrátili. V prvom rade však musíte tieto obavy pomenovať, aby ste vedeli, s čím bojovať. Pomôže vám to vybudovať duchovnú nadvládu nad negatívnou energiou, ktorá sa vo vás často kumuluje.

Labyrint

Význam labyrintu pozná snáď každý – ide posvätný symbol chrániaci a držiaci centrum, stred, vesmír. Pomáha objavovať duchovné možnosti a drží v našom srdci Boha. Na Kréte boli v minulosti labyrinty používané na mnohé rituály, kde duchovní vodcovia tancovali a vzývali svojich, kým sa nedostali do extázy. Dnes takéto extrémy nie sú potrebné. Ak ste si vybrali ako symbol labyrint, značí to vašu túžbu po spoločnosti. Cítite sa osamelý, zaneprázdnený, váš životný štýl vám neumožňuje zastať a vychutnať si lásku a priateľstvo. Hľadajte svoj vnútorný pokoj v priateľských stretnutiach a nepracuje tak veľa.

Oko Hóra

Oko Hóra je opäť symbolom pochádzajúcim z Egypta a symbolizuje auru. Ak ste si ho vybrali, je to znamenie, že by ste si ju mali viac chrániť. Okolo vás sú totiž ľudia alebo sily, ktoré vám odčerpávajú nielen energiu, ale najmä chuť žiť, pracovať, tešiť sa. Pozorujúce oko symbolizuje, že ten, kto sa vám snaží (chtiac-nechtiac) poškodiť, vás neustále sleduje. Pokúste sa viac komunikovať so svojim strážnym anjelom, vyrozprávajte sa niekomu blízkemu. Chráňte sa pred nežiaducimi vplyvmi na vašu auru a myslite pozitívne. Kto si zlé veci nepripustí, ani ich nezažije.

Pozri aj: Malé dievčatko kradlo princovi Harrymu pukance a keď si to konečne všimol, urobil toto! Ukázal, že bude skvelý otec!

zdroj: babskeveci.sk, theearthtribe.net

Najnovšie články