Zuzana Belohorcová ukázala dcéru a ľudí znepokojil tento detail. Nie je na takéto úpravy ešte primladá?

Dana Kleinová

Foto: Instagram (zuzanabelohorcova)

Bývalá moderátorka má s dcérou skvelý vzťah a je vidieť, že Salma sa snaží stále viac podobať na mamu. Ukázalo sa to aj na najnovších fotografiách a ľudia si nie sú istí, či je to vhodné.

Článok pokračuje pod videom ↓

48-ročná Zuzana Belohorcová už dávnejšie vymenila Slovensko za Tenerife a presťahovala manžela Vlastu Hájka aj s deťmi na tento ostrov. To jej však nezabránilo v tom, aby naďalej interagovala so slovenským publikom a ukazovala im, ako si Slováci žijú v zahraničí. Najnovšie sa podelila o fotky z babského výletu so 14-ročnou dcérou Salmou a ľudia si všimli jeden detail, ktorý ich znepokojil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Všimli si detail

Zuzana sa pochválila, že sa s dcérou vydali spolu do Madridu a hoci ich hlavným cieľom bol koncert speváčky Madison Beer, užili si popritom aj nákupy a celkovú atmosféru mesta. Dvojnásobná mamička fanúšikom zároveň prezradila, že keďže vzala Salmu na koncertu do Madridu, synček Nevio má zas sľúbený výlet do Legolandu, aby to bolo fér. Je tak vidieť, že sa snaží, aby si jej deti nemali čo závidieť a hoci sa môže zdať, že rodičovstvo má „zmáknuté“ na jednotku, ľudia si na jednej fotke všimli detail, ktorý ich znepokojil.

„Slečna už má predĺžené vlasy?“ zaujímalo jednu komentujúcu. 

„Zuzka, a to už môže mať v škole na Tenerife predĺžene vlásky? V 14 rokoch?“ pýtala sa ďalšia, ktorá nechápala, že má na základnej škole niečo také povolené. Ona sama má totiž 12-ročnú dcéru a na jej škole dievčatá nemôžu mať ani umelé nechty, nieto ešte predĺžené vlasy. 

A hoci sa Zuzana k týmto komentárom nevyjadrila, a tak ich nepotvrdila ani nevyvrátila, ako sme vás kedysi informovali v článku, v minulosti samotná Salma potvrdila, že si vlasy necháva predlžovať. V tom čase mala ešte len 13 rokov.

Najnovšie články