Chandler z Priateľov oznámil veľkú novinku. Pridal sa tak aj k ostatným hercom, aj keď ako posledný

Kristína Hagarová

Foto: Warner Bros. Television

Kamoši z Central Perku sa konečne stretli na jednom mieste. A to práve na Instagrame. Posledný zo šestice hercov, ktorí stvárnili dnes už legendárnych Priateľov, si založil účet na tejto populárnej sieti a fanúšikovia sú nadšení.

Ako píše portál Unilad, posledná epizóda Priateľov bola odvysielaná v roku 2004, no za posledných 16 rokov sa nájde len málo ľudí, ktorí nie sú s týmto kultovým seriálom priam prepojení. Poznáme hlášky z jednotlivých epizód a mohli by sme ich pozerať stále dookola. Mnohí ľudia si Priateľov púšťajú len tak do pozadia alebo proste preto, lebo sa pri tom veľmi dobre odreagujú. V každom prípade fanúšikovia chcú neustále vedieť novinky zo života seriálovej Rachel, Moniky, Phoebe, Joeyho, Rossa a Chandlera.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lisa Kudrow (@lisakudrow),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston),


Teraz majú všetci účty na Instagrame, kde môžu pridávať rôzne novinky zo svojho života. Posledný, ktorý si účet založil, bol seriálový Chandler Bing, teda Matthew Perry. Herec svojich fanúšikov napínal na Twitteri, kde napísal: „Prichádzajú veľké novinky.“ Samozrejme, mnohí začali premýšľať nad tým či sa predsa len nesplnia sny všetkých navôkol a nedočkáme sa pokračovania Priateľov. Stále sa zdá, že nie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sangeeta💖😘 (@sudheer.friends),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew Perry (@mattyperry04),

Pri tejto príležitosti Lisa Kudrow alebo aj Phoebe Buffetová, zverejnila fotografiu spolu s Matthewom, kde napísala: „Konečne! Jej! Nemôžem uveriť mojim očiam. Moje oči! Vitaj na Instagrame.“ Minulý rok to bola práve Jennifer Aniston alebo Rachel Greenová, ktorá prelomila svetový rekord na Instagrame, kedy počas piatich hodín a 16 minút dosiahla neuveriteľných milión odoberateľov a predbehla aj princa Harryho a jeho manželku Meghan.

Je tu ešte niekto, kto by privítal nové časti populárneho seriálu Priatelia?

0
Komentovať