TEST: Vyberte si jeden pár anjelských krídel a zistite, ktorý archanjel vám pomáha a patrí k vám

Monizz

Ak veríte na anjelov, potom vás tento milý test určite poteší. Anjeli nám pomáhajú na cestách, pomáhajú nám prekonávať životné prekážky a často sú nimi nám blízki ľudia. Môžu byť živí a môžu byť už dávno mŕtvi. Niektorí o nich vedia, iní ani netušia, že pri nich neustále niekto stojí.

Článok pokračuje pod videom ↓
pexels.com

Anjeli sú nadpozemské bytosti, ktoré sa v našej dimenzii pohybujú, aby nám boli oporou a vždy mali pre nás kúsok radosti v podobe myšlienky, alebo drobných rozveselení. Vôbec o nich nemusíme vedieť. Stačí, že oni sú s nami. Vyberte si jeden pár anjelských krídel a pozrite sa, ktorý archanjel je ten váš.

theearthtribe.net

1.Archanjel Rafael

Archanjel Rafael je považovaný za anjela liečiteľa a väčšinou stojí najmä pri ľuďoch, ktorí pomáhajú iným ľuďom. Či už sú to zdravotníci, lekári, dobrovoľníci, alebo samotní chorí, ktorí majú zranenia a potrebujú zahojiť rany. Chráni tiež cestovateľov a modlia sa k nemu aj niektorí veriaci, ktorí cestujú na dlhšie trasy autom. Jeho farby sú modrá a žltá.

2. Archaniel Michal

Archanjel Michal je najznámejší zo všetkých archanjelov a je bojovníkom proti tme. Chráni najmä ľudí, ktorí pracujú v oblasti služieb, aby boli milí a nápomocní okoliu. Je veľkým pomocník v čase životných kríz, prechodu do inej životnej etapy, alebo v rodinných ťažkostiach. Jeho farby sú červená a zlatá.

3. Archanjel Gabriel

Archanjel Gabriel je strážcom a ochrancom, jeho podobizeň často vešajú mamičky nad postieľku svojim deťom. A tie sa aj v neskoršom veku učia, že archanjel Gabriel je priateľom detí. No je aj tvorcom pokoja, tvorivosti, komunikácie a poradcom pre nevedomých. Jeho farby sú modrá a oranžová.

4. Archanjel Uriel

Spomedzi archanjelov je Uriel najmenej známy, no jeho sila je skutočne veľká. Pomáha spájať sa s predkami, s iným svetom na druhom brehu, prináša mier a spravodlivosť a pomáha vniesť do duši a do srdca svetlo. Je ochrancom najmä tých, ktorí sú nerozhodní a v živote nevedia čeliť výzvam a ťažkostiam. Jeho farby sú hnedá a zelená.

Pozri aj: Jednoduchý spôsob ako schudnúť pár kilogramov už pomohol tisícom! Využila ho dokonca aj vojvodkyňa Kate Middleton

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články