Elton John bude v nedeľu koncertovať z obývačky. Vystúpia veľké hviezdy, sledovať ho môžete aj vy

SITA

Foto: TASR/AP

V nedeľu sa uuskutoční koncert z obývačky. Organizuje ho Elton John a na koncerte nebude chýbať hudba Backstreet Boys, Billie Eilish či Alicie Keys.

Článok pokračuje pod videom ↓

Anglický spevák, klavirista a skladateľ Elton John bude hostiť virtuálny benefičný koncert, ktorého cieľom je poskytnúť pomoc a zábavu Američanom počas pandémie nového koronavírusu.

Hodinový špeciál s názvom Fox Presents the iHeart Living Room Concert For America bude pozostávať aj z vystúpení ďalších hviezd ako Backstreet Boys, Billie Eilish, Alicia Keys, Billie Joe Armstrong z kapely Green Day, Mariah Carey či Tim McGraw, ktoré ich nahrajú u seba doma.

Foto: Profimedia

Umelci koncertom vzdajú hold zdravotníkom, záchranárom a miestnym hrdinom, ktorí sú vystavení ochoreniu, aby pomohli druhým. Zároveň týmto krokom povzbudzujú divákov a diváčky, aby podporili dve charitatívne organizácie pomáhajúce obetiam nového koronavírusu a záchranárom – Feeding America a First Responders Children’s Foundation.

Koncert odvysiela v nedeľu večer televízia Fox, a to v rámci tradičného vysielania aj na digitálnych platformách. Zároveň ho budú vysielať aj rozhlasové stanice spoločnosti iHeartMedia a bude dostupný aj na aplikácii iHeartRadio.