Liečila sa zo závislosti na drogách a dnes žiari ako nikdy predtým. Známa speváčka oznámila zásnuby

Lucia Mužlová

Foto: Profimedia

Začínala v šou pre deti a nikdy to nemala ľahké. Už v mladom veku holdovala alkoholu a drogám, z čoho sa postupne psychicky zrútila. Od ľudí si na svoju adresu vypočula hrozné veci, no dnes žiari ako nikdy predtým. Speváčka Demi Lovato je zasnúbená.

O ruku ju požiadal priateľ Max Ehrich, s ktorým už nejaký čas zdieľa fotografie aj na Instagrame. Demi Lovato je speváčka a herečka, v čase obrovskej popularity však prišlo aj veľké dno.

Foto: Profimedia

Závislosť na drogách aj poruchy príjmu potravy

Demi Lovato bola už v roku 2010 na liečení v súvislosti s poruchou príjmu potravy, sebapoškodzovaním a ďalšími problémami, roky otvorene rozpráva o svojom boji s alkoholom a drogami. Stala sa tak vzorom pre mnohé mladé ženy i mužov, ktorí vo svojich životoch čelia podobným problémom. V roku 2018 bola hospitalizovaná po predávkovaní heroínom.

Foto: Profimedia

K predávkovaniu sa vyjadrila v emotívnom odkaze, ktorý zverejnila aj na Instagrame. „V súvislosti so závislosťou som bola vždy otvorená. Naučila som sa, že táto choroba nie je niečo, čo časom zmizne alebo zoslabne. Je to niečo, čo musím naďalej prekonávať a zatiaľ som to nedokázala,“ začala speváčka. Zároveň sa pritom poďakovala Bohu, fanúšikom a fanúšičkám, svojej rodine, tímu a tiež zamestnancom Cedars-Sinai. „Teraz potrebujem čas na liečenie a musím sa sústrediť na triezvosť a cestu k zotaveniu. Nikdy nezabudnem na lásku, ktorú ste mi prejavili, a teším sa na deň, keď si budem môcť povedať, že som sa dostala na druhú stranu. Budem ďalej bojovať,“ uzavrela.

Zásnuby na pláži

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Podľa fotografií na Instagrame všetko nasvedčuje tomu, že 29-ročný herec Max Ehrich požiadal speváčku o ruku na pláži. Odhaduje sa, že jej zásnubný prsteň má hodnotu okolo jedného milióna dolárov, čo je takmer 900-tisíc eur. Už v čase zásnub pôsobila ako nevesta, keďže mala na sebe biele koktejlové šaty. Ich vzťah ale netrvá dlho, obe strany sa k nemu prvýkrát verejne vyjadrili až na konci marca.

popsugar

Najnovšie články