Otec s dcérkou prespievali pesničku zo známeho animáku a internet sa ich nevie nabažiť. Už teraz si získali srdcia miliónov ľudí na svete

Lucia Mužlová

Na internete sa pred pár dňami objavilo video mladej dvojice, ktorá smelo prespievala pesničku zo známeho animáku Toy Story: Príbeh hračiek. Prespievaná verzia pesničky s názvom „Máš vo mne priateľa“ si získala nielen viac ako 3 milióny vzhliadnutí, ale aj mnoho fanúšikov.

Slečna Claire Ryann, ktorá má 4 roky, si zaspievala vo videu so svojím ockom, ktorý ich sprevádzal na gitare a spieval prvú časť pesničky. Predtým, ako Claire začne spievať svoju časť sa uistí otázkou, ktorá avšak neuberá na kráse jej celkového prednesu.

Po celý čas dvojica udržuje očný kontakt, čo len utvrdzuje ich pozitívny vzťah a zároveň slová piesne. Táto pieseň ukážkovo znázorňuje pozitívny vzťah nielen medzi dvojicou, ale i harmóniu a lásku v rodine.

Nám sa veľmi páči tento typ dôkazu lásky medzi otcom a dcérou a určite by sme privítali aj ďalšie pesničky od tejto nádejnej dvojice. Naše srdcia si určite získali, a čo vaše?

zdroj: babskeveci.sk (Bianka Pontyová)

Najnovšie články