Prišla o všetky zuby, predávala sa za peniaze. Temné tajomstvo Mariah Carey, ktorej sestra žije na hranici chudoby

Hyriaková Kristína

Reprofoto: TikTok (angelo_is_petty), Instagram (mariahcarey)

Rodina Mariah Carey skrýva temné tajomstvo. Kým ona si užíva slávu, jej staršia sestra Alison žije takmer ako človek bez domova. Nemá zuby a je na hranici chudoby.

Video, v ktorom na konci roku 2023 hovorí o svojom živote, sa stalo virálnym. Ako píše portál Mirror, Alison Carey je o osem rokov staršia ako jej svetoznáma sestra speváčka. Od zvyšku rodiny sa odlúčila ešte v 90. rokoch a v roku 2020 podala žalobu, v ktorej obvinila ich matku Patriciu, že údajne dovolila cudzincom, aby ju ako dieťa sexuálne zneužívali a praktizovali satanské rituály.

@angelo_is_petty Petals…. #mariahcarey #mariah #alisoncarey #lambs #celebgossip #angeloispetty ♬ original sound – angelo_is_petty

Nemá ani na zuby

Alison predložila dokumenty Najvyššiemu súdu štátu New York so žiadosťou o odškodnenie za obrovské psychické a fyzické poškodenie, duševnú bolesť, úzkosť a spôsobenie emocionálnej ujmy. Vo videu, ktoré sa objavilo minulý rok na sociálnych sieťach, povedala, že žije bez zubov a že nemá peniaze na to, aby si ich dala napraviť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Page Six (@pagesix)

Podala trestné oznámenie

Tiež priznala, že počas ťažkých časov pracovala ako prostitútka. Alison už predtým poskytla rozhovor, v ktorom hovorila o satanských rituáloch, na ktoré ju údajne ako mladú brávali.

Ako v roku 2020 informoval Independent, obľúbená speváčka Mariah Carey povedala, že jej staršia sestra sa voči nej nesprávala pekne, keď bola dieťa. Vo svojich memoároch tvrdí, že keď mala 12 rokov, jej sestra ju zdrogovala, popálila a pokúsila sa ju zamestnať ako sexuálnu pracovníčku.

Za všetko vraj mohol priateľ jej sestry. Alison však zostala z jej vyjadrení prekvapená a sama povedala, že o ničom takom nevie a je v šoku.

Najnovšie články