Ikonická Pamela Anderson na červenom koberci prekvapila svojím vzhľadom. Toto by ste od nej nečakali

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/AP

Pamela Anderson predviedla svoju prirodzenú krásu na odovzdávaní cien 2023 Fashion Awards v Londýne. Na červenom koberci sa ukázala bez mejkapu a všetkých tým dostala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, 56-ročná Pamela Anderson prišla na odovzdávanie cien v bielom komplete, ktorý pozostával zo širokých nohavíc, trička voľného strihu a saka krémovej farby. V ušiach mala jednoduché náušnice, avšak stredobodom pozornosti sa stala po tom, ako si ľudia všimli, že na tvári nemá mejkap.

Foto: profimedia

Dala zbohom mejkapu

Podobne takto ľudí prekvapila aj na parížskom týždni módy, kedy vysvetlila, prečo odmieta používať mejkap. „Nesnažím sa byť najkrajším dievčaťom v miestnosti. Mám pocit, že toto je sloboda a uvoľnenie,“ povedala. Dodala tiež, že nepotrebuje stylistu a nemá ani tím, ktorý by sa staral o jej vizáž. „Cítim sa ako žena a žena v mojom veku, na očiach verejnosti… mala by byť vzorom,“ vysvetlila.

Foto: Profimedia

Chce ísť proti prúdu

„Takže, toto som len ja. V úžasných šatách si len tak behám po Paríži,“ povedala. Svoje rozhodnutie opisuje ako oslobodzujúce, zábavné, a tiež trochu rebelské. „Všetky ženy majú výrazný mejkap, a potom som tu ja, ktorá ide proti prúdu a robí opak toho, čo robia všetci.“ 

Najnovšie články