Kritizujú ju, že sa na svoj vek oblieka nevhodne. 76-ročná žena neprajníkom posiela jasný odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (lifeinmy70s)

Babička, ako píše na sociálnej sieti, si užíva svoj život po sedemdesiatke. A hoci by niekto očakával, že sa bude obliekať v tomto pokročilom veku inak, alebo sa bude až príliš zahaľovať, realita je úplne iná. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, móda je skvelý spôsob, ako ukázať svoj vkus a osobnosť. Niektorí ľudia však stále veria, že existujú pravidlá o tom, čo kto môže nosiť. Patria medzi nich napríklad kritici, ktorí odkazujú 76-ročnej Candace Leslie Cime, influencerke z New Yorku, že by sa mala začať obliekať na svoj vek. Ona sa im však rozhodla ukázať, že sa vôbec neoblieka „neprimerane veku“, ale naopak, je štýlová nehľadiac na to, koľko má rokov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Candace Leslie Cima (@lifeinmy70s)

Má pozitívny prístup k životu

Babička si svojou energiou a skvelým štýlom získala už viac ako 170-tisíc fanúšikov na sociálnej sieti. Na svojom profile sa predstavuje slovami: „Cvičenie, móda a životný štýl vo veku 76 rokov. S pribúdajúcim vekom znovu objavujte samých seba. Starnutie sa mení. Váš najlepší čas je teraz!“

A hoci ona neustále srší pozitivitou, to sa nedá povedať o ľuďoch, ktorí majú potrebu komentovať jej vzhľad. Nedávno pobúrila viacerých ľudí tým, že si dala šaty na ramienka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Candace Leslie Cima (@lifeinmy70s)

Kritizujú ju

Najnovšie články