Mamička rozdelila ľudí na dva tábory. Svoje deti umýva len dvakrát do týždňa a má na to jednoduchý dôvod

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Instagram (sharon.a.life)

Jedna mamička rozdelila ľudí na dva tábory po tom, ako sa podelila o to, ako svojich šesť detí umýva len dvakrát do týždňa. Toto mnohých rodičov poriadne pobúrilo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Sharon podľa portálu Tyla na svojom TikToku zverejnila, ako vyzerá jej rutina počas bežného týždňa. Zdá sa, že mnohí ľudia si myslia, že pravidlá, ktoré určila svojim deťom, sú príšerne obmedzujúce, no niektorí si zase myslia opak. Sharon vysvetlila, že deti musia kontrolovať veci a chce mať prehľad, keď sa niečo zničí alebo pokazí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sharon Johnson (@sharon.a.life)

Kúpu sa len dvakrát do týždňa

„Dni kúpania a sprchovania sú nedeľa a streda. Ak sa medzitým potrebujú umyť, je to v poriadku, ale inak to stačí,“ povedala. Jej staršie deti tiež dostávajú vreckové, za ktoré si môžu kúpiť, čo chcú. Ďalším pravidlom je, že deťom nedovolí, aby prespávali u kamarátov. Má na to pritom jednoduchý dôvod – nechce nikomu nič oplácať, pretože má dosť starostí so svojimi potomkami.

Riešia aj domáce práce

Čo sa týka domácich prác, Sharon zamestnáva každé dieťa, takže každý je zodpovedný za dve domáce práce, ktoré počas roka robí. Podľa jej slov sa pritom ani jedno nesťažuje. Čo však deti na starosti nemajú, je starostlivosť o svojich mladších súrodencov. To podľa nej nie je ich starosť. Okrem toho má každé dieťa dve mimoškolské aktivity, mobil dostanú, keď majú 12 rokov. Taktiež majú zakázané jesť mimo kuchyne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sharon Johnson (@sharon.a.life)

Aj keď si sama uvedomuje, že to znie dosť prísne, povedala, že im to takto funguje dobre a pomáha im to. Mnohí ľudia si myslia, že je to veľmi obmedzujúce a že deti nemajú žiadnu voľnosť. Najviac však pobúrilo vyhlásenie, že svoje deti kúpe len dvakrát do týždňa. Väčšina rodičov je zvyknutá svoje deti kúpať každý deň, alebo aspoň každý druhý deň. Sharon to vysvetlila tak, že sa snaží šetriť životné prostredie. Okrem toho jej deti majú suchú pokožku a keby ich kúpala každý deň, nepomohlo by im to.

Najnovšie články