Povedali jej, že po dvoch deťoch už nikdy nebude vyzerať rovnako. Ona im všetkým vytrela zrak

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (madisonokingfit)

Žene ľudia často hovorili, že po narodení detí už nikdy nebude vyzerať tak, ako predtým. Ona však všetkým vytrela zrak, keď ukázala, že vyzerá ešte lepšie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu The Sun Madison O. King zverejnila na TikToku video, ktoré zobrazuje útočný komentár. „Nikdy nebudeš vyzerať tak, ako si vyzerala pred pôrodom,“ napísal Madison jeden komentujúci. 25-ročná žena mu však dokázala opak.

@madisonoking Its the jawline for me #postpartum #postpartumglowup #glowup #weightloss #weightlosstiktok #weightlossinspiration #weightlossmotivation #fitnessjourney #weightlosstransformation #fitnesstransformation #weightlosscheck #postpartumweightloss #postpartumbody #postpartumweightlossjourney #beforeandaftertiktok #beforeandafterweightloss ♬ SIGMA – 🤙🏻

Vyzerá oveľa lepšie

„Správne. Budem vyzerať ešte lepšie,“ žartuje a ukázala, ako naozaj vyzerá po pôrode. Na porovnanie zverejnila fotografie, ako vyzerala, keď mala 22 rokov a ako vyzerá teraz, po dvoch deťoch. Na sociálnych sieťach ukázala svoju štíhlu postavu a mnohí ľudia sú z nej úplne hotoví.

@madisonoking Heres your reminder that having babies young doesnt have to “ruin” your body forever #CapCut #weightlosstiktok #weightlossjourney #weightlossmotivation #weightlossinspiration #weightloss #postpartumweightlossjourney #postpartum #postpartumbody #youngmom #momoftwo ♬ original sound – Madison O. King | Weightloss

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MADISON O. KING (@madisonokingfit)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MADISON O. KING (@madisonokingfit)

Začala na sebe pracovať

Video má na TikTok-u viac ako 1,3 milióna videní a stovky komentárov. Mnohí ľudia povedali, že Madison na videu úplne žiari. „Wow, tak toto je neuveriteľné.“ „Vyzeráš úžasne a úplne žiariš.“ „Aké je tvoje tajomstvo?“ Na otázky o tom, ako sa jej to podarilo, odpovedala len tak, že prestala hľadať tajomstvo a trik na to, ako to dosiahnuť. Proste na sebe začala pracovať a vďaka tomu dosiahla želaný výsledok.

Najnovšie články