Mamička priznala, že je lenivá upratovať a neznáša to. Keď uvidíte, ako to vyzerá u nej doma, nebudete veriť

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Instagram (_amanduhh___)

Nie je jednoduché byť matkou v domácnosti. Sú lepšie a horšie dni, pričom je jasné, že táto práca býva často nedocenená. Niekedy preto nemáte energiu na to, čo všetko starostlivosť o domácnosť zahŕňa, ako napríklad upratovanie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Brightiside informoval o Amande Rose, ktorá je tiktokerka a otvorene prehovorila o tom, že ako matka dvoch detí venuje svoj čas deťom a upratovanie z duše nenávidí. Preto ukázala, ako vyzerá jej domácnosť v skutočnosti a že veci nie sú také dokonalé, ako matky často ukazujú na sociálnych sieťach. Jej domov je neusporiadaný a plný neporiadku a napriek tomu, že chcela ukázať realitu, schytala dosť kritiky.

Niektorí s ňou súcitia, iní ju kritizujú

Na svojich bežných videách máva aj milión sledovateľov, a to práve preto, že ukazuje realitu svojich dní. Priznáva, že upratovanie neznáša, preto samu seba označuje za lenivú mamu. Amanda priznala, že svoj dom upratuje každý druhý deň, pričom zvyšky jedla či špinavý riad necháva hromadiť. Kuchyňa nie je však jediný problém, ktorý nevie zvládnuť. Obyčajne necháva neporiadok v obývačke, hromadí sa jej bielizeň a ťažkú hlavu si z toho nerobí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amanda Rose (@_amanduhh___)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amanda Rose (@_amanduhh___)

Amanda ukazuje, aký je život lenivej mamy a tým mnohých ľudí nahnevala a kritizujú ju. Niektoré ženy jej píšu, že majú oveľa viac detí a ich dom nevyzerá ako po bombe. „Môj dom nemusí byť čistý, ale potrebujem, aby boli smeti vysypané a riad umytý. To je všetko.“ Amanda neskôr povedala, že je mama a nie slúžka. Radšej trávi čas so svojimi deťmi a všetko upratuje neskôr. Amanda tvrdí, že sa bude radšej venovať deťom ako neustálemu upratovaniu a mnohé ženy sa s ňou stotožnili.

Najnovšie články