Manžel sa na internete priznal, že podvádza svoju manželku. Za odporný komentár ho ľudia poriadne zvozili

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Asi väčšina ľudí sa zhodne na tom, že rozprávať o vzťahu verejne je nevhodné, a to hlavne v prípade, keď ste už manželia. Nedávno sa však jeden muž „pochválil“ tým, že podvádza svoju manželku, a to dosť odporným spôsobom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, muž sa anonymne na jednom portáli podelil so svojimi najtemnejšími tajomstvami a spravil to poriadne podlo. Mnohí ľudia ho označili za toho najhoršieho človeka na svete a niet sa čo čudovať.

Odporné priznanie

„Moja manželka zúfalo túži po deťoch, ale zatiaľ sa nám nezadarilo. Nedávno mi navrhla, aby som išiel k lekárovi a nechal si skontrolovať, či všetko dole funguje tak, ako má. Tak som si len zahryzol do jazyka, aby som jej nepovedal, že chyba musí byť v nej, keďže som pred pár mesiacmi bral svoju milenku na potrat,“ povedal.

Ľudia sa do neho obuli

Mnohí ľudia sa do muža okamžite obuli, a niet sa čo čudovať. „Dúfam, že si prečítaš tieto komentáre a pochopíš, aký si hrozný človek. Keď si raz súhlasil s monogamným vzťahom, prečo podvádzaš?“ „Ukonči ten vzťah a nechaj svoju partnerku, aby si našla niekoho, kto ju bude mať naozaj rád.“ „Dajte svojej žene vianočný darček. Nechajte ju a dajte jej šancu na skutočnú lásku.“

Najnovšie články