Urazila svoju švagrinú, ktorá nemôže mať deti. Keď si prečítate celý príbeh, budete na jej strane

Dana Kleinová

Foto: Image by stefamerpik on Freepik

Internet podporil mamu, ktorá urazila svojou poznámkou ženu, ktorá nemôže mať deti. Jej švagriná mala vždy rázne názory na rodičovstvo, a nielen na to svoje, no až doteraz ich žena ignorovala. Po tom, čo však prekročila medze, žena sa jej rozhodla povedať svoj názor a ľudia s ňou súhlasia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Žena vysvetlila, že hoci bratova priateľka Giana nezvykne otvorene kritizovať práve jej rodičovstvo, zvykne kritizovať iných rodičov a vysvetľovať, ako by čokoľvek ona urobila lepšie. Ona sama však nemôže mať biologické deti a jedinou voľbou je pre ňu adopcia. Píše o tom Newsweek.

Foto: Image by cookie_studio on Freepik

Jej budúce deti by to nikdy neurobili

Podľa toho, čo žena prezradila, Giana vždy hovorí, že jej budúce deti si nikdy nedovolia hodiť sa o zem, alebo jej oponovať, keď im povie nie. Tento názor sa mama, ktorá o celej situácii informuje, dozvedela po incidente s jej synom.

Celá rodina bola v reštaurácii na oslave narodenín. Ženin dvojročný syn sa začal zlostiť, a tak ho vzala von, aby ho upokojila. Keď sa vrátila späť dovnútra, počula, ako priateľka jej brata povedala: „Moje budúce deti sa NIKDY nebudú takto správať v reštaurácii.“ Žena sa ju napriek tomu, že jej slová mierili na ňu, rozhodla ignorovať. Tam sa to však neskončilo.

Foto: pixabay.com

Stal sa incident

Nasledujúci deň šla žena na nákup a v chvíľke nepozornosti sa jej malý syn zatúlal. Našťastie ho o pár minút našli, no Giana sa opäť rozhodla komentovať situáciu.

„Stále som bola dosť rozrušená a držala som syna, akoby šlo o život. Nikdy predtým sa nezatúlal. Moja mama ma upokojovala a povedala, že sa jej to stalo s oboma jej deťmi, mnou a mojím bratom,“ vysvetlila situáciu žena.

A potom sa rozhodla ozvať Giana. „Prečo si ho nesledovala?“ spýtala sa jej a žena sa ju najprv snažila ignorovať. To sa jej však nepodarilo, keďže Giana vzápätí dodala: „Ja by som ho nikdy nenechala zatúlať sa.“ 

Foto: Image by senivpetro on Freepik

Praskli jej nervy

Najnovšie články