Táto žena nosila umelé nechty 2 roky. Neuveríte, ako jej ruky vyzerajú po tom, čo si ich odstránila

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (vaniafernandes)

Každá žena sa chce páčiť, v prvom rade sama sebe. Je však dôležité povedať nielen to, že pre krásu sa trpí, ale aj to, že niekedy treba dať svojmu telu oddýchnuť. To platí aj v prípade, že chodíte na manikúru.

Článok pokračuje pod videom ↓

Gélové a akrylové nechty sú v posledných rokoch extrémne populárne a niet sa čomu čudovať. Je to praktické, pretože sa nemusíte zabávať s odlakovačom, nič sa vám nešúpe a nechty vám vyzerajú krásne napríklad aj vtedy, keď idete na dovolenku. Vždy je však dôležité, aby ste svoje nechty nechali chvíľu oddýchnuť si od chémie a zregenerovali ich.

Má syndróm zelených nechtov

Chybu urobila známa influencerka Vania Fernandes, ktorá na svojom TikTok-u ukázala, ako vyzerajú jej nechty dva roky potom, čo si konečne dala pauzu od akrylových nechtov. „Po dvoch rokoch, odkedy nosím akrylové nechty, mám teraz syndróm zelených nechtov,“ napísala.

@vaniafernandes Im gonna cry #greennail #greennailsyndrome #nailbacteria ♬ original sound – NC State Chicks

Našťastie, nejde o žiadne vážne ochorenie, no napriek tomu to na pohľad nevyzerá úplne vábne. Dávajte si preto pozor a pokiaľ ste fanúšičkou takéhoto typu manikúry, nechajte svoje nechty občas aj oddýchnuť.