Ľudia len nechápavo krútia hlavou. Neuveríte, čo používa mamička, aby svoje dieťa udržala pod dohľadom

Nikoleta Kottešová

Foto: Flickr

Je dobré mať svoje deti stále pod dohľadom, aby sa im nič nestalo. Avšak táto matka prišla na zvláštny spôsob stráženia svojho dieťaťa. Priviazala ho totižto na vôdzku.

Článok pokračuje pod videom ↓

V jednom videu na sociálnej sieti TikTok je vidieť, ako si mama pripevňuje vôdzku na zápästie, a potom to isté spraví svojmu dieťaťu, uviedol portál Tyla.

Pripútané dieťa

Potom pokračuje v nákupoch, pričom je v podstate pripútaná k svojmu dieťaťu. V popise videa napísala: „Som unavená z toho, aký je svet, ale nikdy neprestanem svoje dievčatá ochraňovať. Nevadí mi, že vyzerám ako bláznivá mama, pokiaľ sú moje deti v bezpečí.“ Možno je to nezvyčajný pohľad, ale množstvo rodičov v komentároch ženu pochválilo.

Foto: unsplash

Komentáre na seba nenechali dlho čakať

Jedna osoba to komentovala: „Mamičky sa hanbia za všetko, čo urobia, bez ohľadu na to, čo to je. Urobte to, čo musíte, aby boli vaše deti v tomto šialenom svete v bezpečí.“ Ďalšia pridala: „Och, prečo ľudia zahanbujú mamičky, ktoré to robia.“ A tretia napísala: „To je také múdre! Aj my sme to používali!“ Samozrejme, nie všetci boli celkom chápaví, takže mama zdieľala ďalšie video, v ktorom vysvetľuje, prečo vôdzku používa.

Vyjadrila sa

Najnovšie články