Od kamarátky dostala pozvánku na svadbu s bizarnou podmienkou: Nesmie vyzerať ako tehotná

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Angharad Megan Paget-Jones) / Pexels

Žena odmietla pozvanie na svadbu po tom, ako ju nevesta požiadala, aby nevyzerala ako tehotná. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, na svadbe chcete mať svojich najbližších. O to viac je váš deň výnimočný, keď vám prijme pozvanie každý, koho ste chceli mať v tento veľký deň vo svojej blízkosti. Žena menom Angharad sa tešila na kamarátkinu svadbu, no jej úsmev sa okamžite vytratil, keď zbadala ostrú poznámku pripísanú na pozvánke.

Foto: Pexels

Vraj ukradne neveste pozornosť

Angharad bola z pozvánky v takom šoku, že sa ju rozhodla zverejniť na sociálne siete. Samozrejme, aj s priznaním, že ju to znepokojilo natoľko, že pozvanie na svadbu odmietla.

„Práve ma pozvali na svadbu v januári… požiadali ma, aby som nevyzerala ako tehotná, pretože budem pútať všetku pozornosť,“ napísala Angharad v príspevku. „Keďže budem v 7. mesiaci tehotenstva, pozvanie som odmietla. (Ani neviem, prečo som bola vôbec pozvaná),“ dodala šokovaná budúca mamička.

Ľudia ostali pobúrení

Používatelia sociálnych sietí zostali pobúrení žiadosťou nevesty a vrhli sa do komentárov, aby prezradila svoj názor na celú situáciu.

„Rovno tam poroď! To ich naučí,“ radí jeden komentujúci, ktorý očividne chce, aby sa žena svadby zúčastnila. Angharad na tento komentár reagovala a odkázala mu, že by to bolo príliš skoro.

„Nikdy nepochopím posadnutosť byť absolútnym stredobodom pozornosti vo váš svadobný deň. Čo je na tom, ak je jedna z pozvaných tehotná? Nie je to tak, že sa bude snažiť, aby si ju všetci všimli,“ písala ďalšia komentujúca a ostatní s ňou hneď súhlasili.

Najnovšie články