Nevesta oklamala svojej sestry, aby pribrali. Chcela byť na svadbe najkrajšia, neuveríte, ako to urobila

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Ako prostredná sestra sa vždy cítila odstrčená, a keď sa jej naskytla príležitosť, ako to zmeniť, ihneď sa jej chopila. Hoci jej šli sestry za družičky, nevesta nechcela, aby vyzerali dobre – práve naopak. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Kidspot, každá nevesta chce byť vo svoj veľký deň stredobodom pozornosti. Táto nevesta však zašla priďaleko a potajomky kŕmila svoje sestry, aby do jej svadby čo najviac pribrali. Jej staršia sestra bola podľa nej totiž vždy atraktívnejšia ako ona a jej mladšia sestra zas roztomilejšia ako ona. A tak sa nevesta uistila, že to tak nebude aj v jej svadobný deň.

Foto: pixabay.com

Chcela sa zbaviť konkurencie

Keď sa začalo plánovanie svadby, nevesta požiadala svojej sestry, aby boli jej družičkami. Priznala, že hoci si boli vždy blízke, bola medzi nimi súťaživosť a to sa prejavilo aj pred jej svadbou. Čím viac sa blížila svadba, tým viac sa nevesta stresovala pre každý detail a došlo to do bodu, kedy začala premýšľať nad tým, že nechce, aby ju jej sestry zatienili.

„Nechcem, aby mi pripomínali, že som vždy bola tá obyčajná sestra,“ vysvetlila nevesta. Nikdy nebola tá milá sestra či tá zábavná sestra, vždy bola v tieni svojich súrodencov, a tak zo svojho veľkého dňa začala mať obavy.

Počas plánovania žili nevesta so ženíchom pod jednou strechou s oboma sestrami a situácia sa stále viac stupňovala, až kým nevesta nebola úplne posadnutá tým, aby vyzerala lepšie ako jej sestry. „Zaumienila som si, že moje sestry budú v môj veľký deň vyzerať tak obyčajne, ako sa len dá – no tak ako sa len dalo, bez toho, aby bolo očividné, že v tom mám prsty,“ prezradila nevesta a dodala, že jej cieľom bolo, aby jej sestry boli škaredé a tučné.

Začala ich vykrmovať

Najnovšie články