Otehotnela ako 14-ročná, rozhodla sa ďalej študovať a vychovávať dieťa. Pozrite sa, ako vyzeral jej maturitný ples

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (melissaabbymccabe)

Dospievajúca mamička sa stala na sociálnych sieťach virálnou po tom, čo ukázala, že svoje dieťa berie na školský ples. Otehotnela ako 14-ročná a tvrdí, že nič neľutuje.

Ako informuje portál LiverpoolEcho, Melissa Mccabe má 16 rokov a opisuje svojho syna Arthura ako svoje požehnanie. Preto chcela, aby bol súčasťou jej maturitného plesu, pretože bol pre ňu špeciálny. Ako sama tvrdí, v ten deň svojho syna skutočne nemala, kam dať a nemal ho ani kto postrážiť, preto sa rozhodla, že ho vezme so sebou. Všetci učitelia hovorili, že je rozkošný a ona sama tvrdí, že to bolo milé mať svojho syna po svojom boku.

@melissaabby14 #PrimarkSummerUp #PerfectPartner #babyboy #prom2022❤️ ♬ Sophie is more swag than you – Left this acc

Jej prístup mnohých inšpiruje

Podľa jej slov si pozornosť užíval a jej video na TikTok-u sa stalo virálne. „Aj keď som mala pár negatívnych komentárov, ozvalo sa mi množstvo mladých tehotných dievčat, ktoré stále chodia do školy a majú obavy.“ Melissa zistila, že je tehotná počas karantény a mnohí ľudia ju odhovárali, aby si dieťa nenechala. Arthura porodila v 15 rokoch a tvrdí, že všetko zvládla hlavne s podporou brata. Všetci jej pritom hovorili, že  si ničí život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Melissa Mccabe (@melissaabbymccabe)

Pomáha ďalším mladým mamičkám

„Ľudia si často myslia, že je to môj malý brat a keď poviem, že je môj, ich postoj sa úplne zmení. Starším ľuďom sa to nepáči, pretože nie som vydatá a staršia.“ S otcom dieťaťa sa nestretávajú, ale je rada, že má veľkú podporu verejnosti. Je tiež šťastná, že úspešne vyštudovala strednú školu a chystá sa aj na vysokú školu, na ktorú nastupuje v septembri. Malý Arthur je podľa nej slov veľmi láskavý a miluje ľudí okolo neho. „Nikdy by sa mi to nepodarilo, keby som nemala toľko podpory.“

1
Komentovať