Simona Salátová zverejnila fotografiu, kde ukázala niečo, za čo sa mnohé ženy hanbia: Takto išla s kožou na trh

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (simonacomedy)

Simona Salátová patrí medzi obľúbené slovenské komičky. Už dlhú dobu je populárna na sociálnych sieťach a hoci sa do povedomia dostala aj vďaka kritike od známych osobností, je dostatočne silnou osobnosťou na to, aby ustála aj tú najostrejšiu kritiku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pred niekoľkými dňami opäť zverejnila silnú fotografiu, kedy išla doslova s kožou na trh a ukázala niečo, čo by mnohé mladé ženy len tak nezverejnili. Svojím príspevkom poukázala aj na svoj obľúbený podcast 90-60-90, kam si volá známe aj menej známe osobnosti a rozprávajú sa o sebavedomí a prijatí samej seba. Teraz sa prihovorila na Instagrame ďalším ženám, ktoré o sebe pochybujú.

Simona Salátová fanúšikov opäť dostala

„Píšete mi krásne správy o podcaste 90-60-90 a ja som teraz taká, že keď počujem slovo SEBAVEDOMIE tak ma strasie. Sú také dni,keď sedíš s kamoškou na káve a jediné, čo dokážeš sledovať je koľko voľného miesta má jej zadok na stoličke, ktorá teba tlačí. Sú také dni, že keď sa vezieš v taxíku, tak po ceste počítaš koľko žien má kilá navyše a koľko je štíhlych. Tých, čo ti prídu ako najšťastnejší ľudia na svete.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Len Simona (@simonacomedy)

Ja viem, ja viem! Všetko je inak a fakt to viem. Veď mám o tom podcast! A predsa. Nie som žiadny guru ani super vyrovnaná bacuľka. (keď počujem slovo bacuľka, tak sa mi otvára dýka vo vačku) Všetky o sebe občas pochybujeme, aj tie štíhle, plné, dlhonohé, kratkosrsté,všetky. Ja len že…neznamená to,že sme úplne mimo len preto,že raz za čas nevieme, kde je sever. Ba možno to je aj normálne. Ja v to dúfam. Spolu s vami. Že ten kompas vo mne sa čoskoro naštartuje.“

Bodypositivita je silná téma

Simona Salátová svojimi fotografiami, ale aj údernými slovami teší množstvo žien, ktoré si aj vďaka nej uvedomujú, že na výzore nezáleží. Ako upozornila v dávnejšie, bodypositivita nie je „vojna tučných ľudí proti zvyšku sveta“.

Najnovšie články