Muž jej povedal, že je lenivá, tak prestala upratovať: Neuveríte, ako vyzerá ich byt po 3 týždňoch

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Asi sa všetci zhodneme na tom, že aj keď doba išla dopredu, niektoré domácnosti stále fungujú na princípe ženských a mužských prác. Muži veľmi často neoceňujú, čo všetko ich partnerky robia a berú to ako samozrejmosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Ladbible informoval o žene, ktorá sa po tom, čo jej jej partner povedal, že je lenivá, rozhodla štrajkovať a nepohnúť v domácnosti ani prstom. Nahrala na svoj TikTok videá, aby ukázala, ako to vyzerá, keď doma neurobí nič. Jej partner totižto tvrdil, že doma robí všetko on.

@mrsmessytiktok #cleantok #cleaning #cleaningtiktok #cleaningmotivation #narcissist #narcissistic #mess ♬ Nightcore Forever She looks so perfect Newk82 – Kev

Povedal jej, že je lenivá

„Neviem, ako môže byť niekto taký lenivý ako ty. Nikdy nič neurobíš okolo domu,“ presne toto boli podľa nej slová, ktoré ju donútili k tomu, aby prestala robiť všetky domáce práce, vďaka čomu ich domov rýchlo vyzeral ako chliev. Po tom, čo prestala upratovať sa neporiadok v ich dome hromadil, preto začala nakrúcať videá a uverejňovať ich na sociálne siete. Ukázala špinavé oblečenie, riad, ale aj ďalšie veci.

@mrsmessytiktok He is gone for 3 weeks. This was recorded on the first day when he left. I’ll post the update. The house is so much cleaner now 🥰I got rid of a lot of his stuff #cleantok #cleaning #husbandwife #husbandproblems #narcissist ♬ Oh No – Kreepa

Zdieľala videá

Prezradila, že takto to u nich doma vyzeralo tri týždne, kým jej partner neodišiel z domu, pretože tam už nevedel vydržať. Práve to spustilo poriadnu vlnu kritiky, pretože jej povedali, že by si mala hneď zbaliť svoje veci a odísť, pretože takto sa problémy neriešia a mal si uznať svoju chybu.

Najnovšie články