Na svadbe svojej sesternice plánovala oznámiť, že je tehotná. Ľudí to podráždilo a dôvod je jednoduchý

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Internet okamžite skritizoval ženu, ktorá plánovala oznámiť svoje tehotenstvo na svadbe svojej sesternice. Výber udalosti však nebol hlavný dôvod ich kritiky. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Muž, ktorý sa rozhodol ostať v anonymite, zverejnil príspevok, v ktorom priznal, že jeho snúbenica plánuje oznámiť, že je tehotná na svadbe svojej sesternice. Háčik je v tom, že samotná nevesta je neplodná a ona sa jej ani nespýtala, či je to v poriadku. Píše o tom Newsweek.

Foto: pixabay.com

Roky sa márne snažia o dieťa

Muž začal príspevok vysvetlením, že nevesta a ženích sa roky márne snažia o dieťa. Nevesta dokonca nedávno potratila a takmer kvôli tomu odložili svadbu. Navyše im poisťovňa prestala preplácať umelé oplodnenie, a tak minuli tisíce vlastných dolárov. V prepočte jeden takýto cyklus stojí v USA približne 12- až 30-tisíc dolárov.

Keď sa teda muž dozvedel, že jeho snúbenica plánuje oznámiť vlastné tehotenstvo na ich svadbe, vynadal jej a nazval ju sebeckou.

Foto: Image by gpointstudio on Freepik

Nie je na to vhodný čas

Muž ďalej v príspevku napísal: „Povedal som jej, že to vôbec nie je dobrý nápad. Zdalo sa mi to také nevhodné, najmä keď to malo byť na ich svadbe. Spýtal som sa, či chce aspoň požiadať sesternicu o povolenie, a ona povedala, že nie, pretože chcela, aby to bolo prekvapenie pre všetkých. Povedal som jej, že na to nie je čas, ani miesto a že by to páru ubralo pozornosť (v jej rodine sa už 3 roky nenarodilo dieťa, takže by to po čase bolo prvé).“

Jeho snúbenica s tým však nesúhlasí a myslí si, že má právo podeliť sa s rodinou o túto radostnú novinku. Vraj je na to ideálny čas a to, že majú oni problémy, neznamená, že to ona musí tajiť. Navyše zastáva názor, že ak na niečo tak pozitívne zareagujú zle, je to len ich problém.

Foto: pixabay.com

Rozplakala sa

Najnovšie články