Hovorili jej, že je príliš mladá na to, aby bola šedivá. Žena sa rozhodla, že si prestane farbiť vlasy a vyzerá úžasne

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (herecomesthesilver)

Mala len 31 rokov, keď začala výrazne šedivieť. Farbenie vlasov bolo pre ňu samozrejmosťou, no rozhodla sa, že sa na to vykašle. A hoci ju mnohí ľudia odhovárali, ona urobila to najlepšie rozhodnutie.

Článok pokračuje pod videom ↓

O Blakely informoval portál The Sun s tým, že svoju premenu ukazuje na sociálnych sieťach. Teraz má 35, trojročné dieťa a hrdo ukazuje svoje strieborné vlasy. Roky pritom strávila tým, že si ich farbila načierno. Už z toho však bola unavená, preto sa rozhodla nechať ich vyrásť, aj keď ju mnohí ľudia odhovárali.

@herecomesthesilver_ And I’m so, so glad I did! Drop a comment below if you’re on the fence or just starting out. I would love to answer any questions you have to help you get started. Follow along for more inspiration and encouragement. 🤍 #silverhair #silversisters #greyhair #youngandgrey #grayhair #hairtransformation ♬ Snow (Hey Oh) Part1 – Red Hot Chili Peppers

Dokumentuje svoj život ako striebrovlasá kráska

Teraz dokumentuje svoj život striebrovlasej krásky. „Pred štyrmi rokmi som sa rozhodla, že si prestanem farbiť vlasy. Niektorí ľudia mi povedali, že som príliš mladá na to, aby som bola šedivá, no ja som šťastná, že som to nechala tak,“ povedala. Dodala, že je veľmi rada, že im dokázala, že sa mýlili a že verí, že ostatní to skúsia tiež.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Blakely Jones (@herecomesthesilver)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Blakely Jones (@herecomesthesilver)

Silné video

Mamička zverejnila video na TikToku a malo 210-tisíc zhliadnutí. Pokiaľ by ste čakali, že ju ľudia budú kritizovať, ste na veľkom omyle. Získala naozaj množstvo pozitívnych komentárov. „Vyzeráš úžasne!“ „Wow, si taká pekná!“ „Mám 27 rokov a väčšina mojich vlasov je šedivá už odkedy som mala 20. Jedného dňa budem dostatočne sebavedomá na to, aby som sa vykašľala na farbenie.“

Najnovšie články