Po 17 rokoch manželstva zistili, že sú bratranec a sesternica. Pár má spolu tri deti, rozviesť sa neplánujú

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@realestatemommas)

Pár bol spolu skoro dve dekády, kým zistil šokujúce odhalenie. Prezradili im to výsledky DNA testov, vďaka ktorým sa snažili zistiť niečo viac o svojich predkoch. Nečakali však, že nájdu zhodu medzi sebou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, hoci môže byť skvelé znova sa stretnúť s odcudzenými rodinnými príslušníkmi, alebo nájsť takých, o ktorých ste ani len netušili, určite by vám nenapadlo hľadať ich vedľa seba v posteli. Zistenie, že váš partner je v skutočnosti váš príbuzný, sa nestáva často, ale je to pozícia, v ktorej sa Celina a Joseph Quinones z Colorada ocitli po 17 rokoch manželstva.

Foto: TikTok/@realestatemommas

Výsledky testov ich šokovali

Pár v priebehu rokov privítal na svete tri deti, no absolútne netušili, že sú pokrvne spriaznení. Až keď sa Celina rozhodla preniknúť hlbšie do svojej rodovej línie pomocou testu DNA na odhalenie rodokmeňa, zistila pravdu.

V príspevku na sociálnej sieti vysvetlila: „V roku 2006 som sa vydala za môjho manžela. Mali sme tri deti. A náhle sme zistili, že sme príbuzní, bratranec a sesternica.“

Do virálneho videa Celina zahrnula snímku obrazovky výsledkov spoločného pôvodu manžela a manželky, ktorá naznačuje, že sa zhodujú s hodnotou 62 cM alebo centimorganom – jednotkou na meranie genetickej väzby. Celina povedala, že to naznačuje, že majú spoločného predka spred ôsmich generácií. Nie sú tak príbuzní z prvého kolena.

Mama, ktorá tiež napísala knihu o svojom rodinnom živote, priznala, že moment, keď zistila, že jej manžel je viac než len jej manžel, ju zničil.

„Už sme mali tri deti, keď som zistila, že sme príbuzní. Urobila som si test DNA myslím v roku 2016 a áno, bolo to zničujúce, pretože sme sa potom museli zamyslieť – „Zlatko, sme príbuzní, máme vôbec byť spolu? Toto je divné‘,“ vysvetľuje žena a dodala: „Naozaj ma to vydesilo.“

Rozhodli sa spolu ostať

Najnovšie články