Ženské krivky sú v móde! Ako dosiahnuť širšie boky a oblejší zadok? Staňte sa ženskou v priebehu niekoľkých dní

Monizz

Nemožno namietať nič proti tomu, že ženská krása je záležitosťou vkusu. Faktom však ostáva, že ženské krivky boli od nepamäti tie plnšie. Symbolizovali plodnosť, krásu a zdravie. Niektoré ženy po širších bokoch alebo oblejšom zadku priam prahnú, no nemajú šťastie, lebo ich postava je prirodzene rovná. Doslova.

pixabay.com

Dobrou správou je, že tak, ako sa dá schudnúť, sa dá aj pribrať na vytúžených miestach. Ak vás trápi, že vaše boky sú priúzke a zadok popadnutý, hranatý, či dokonca žiaden, potom čítajte ďalej. Dnes nebude reč o cvikoch, lepšie povedané nie iba o nich.

Aby žena ženou bola

Ak má byť zadok pekný, treba ho formovať. Reč nie je o tých vymodelovaných zadkoch, ktoré vídať na fotkách celebrít z posilňovní, ktoré ho rady prirovnávajú k marhuli. Reč je o normálnych, pekných ženských zadkoch s krivkami, ako majú byť. K tomu je však potrebných pár jednoduchých cvičení, ktoré zabezpečia, aby sa svalstvo zadku prirodzene nadvihlo.

pixabay.com

Majte na pamäti, že ak chcete niekde pribrať, musíte zvýšiť prísun potravín s čím súvisí aj zvýšenie telesnej hmotnosti. Musíte jesť v pravidelných množstvách a dbať aj na to, aby boli jednotlivé jedlá dostatočne výživné. Nemali by ste do seba tlačiť iba bielkoviny alebo iba sacharidy. Na mieste sú tuky, ovocie, zelenina.

Kus ovocia denne

Napriek tomu, že bežne sa odporúča jesť zhruba 3-5 kúskov ovocia denne, vy si doprajte len jeden. Broskyňa, banán, jablko, za hrsť malín. Dovolené je čokoľvek, obmedzovať sa nijako nemusíte.

pixabay.com

Pri získavaní svalovej hmoty je veľmi dobrý a hodnotný aj proteínový chlieb, mäso – najmä chudé kuracie, morčacie, ale aj ryby, tuniak, vajcia, strukoviny, či tvaroh. Nepohrdnite však ani chudým hovädzím!

Biely chlieb spolu s cestovinami vymeňte za celozrnné, doplňte do jedálnička quinou, hnedú ryžu, ovos, cereálie, či sladké zemiaky.

pixabay.com

Nezabúdajte na tuky

Pri naberaní svalovej hmoty je vynikajúca aj paleo strava, no to je pre silných bojovníkov. Ak ste bežný človek, ktorý sem tam rád zhreší, vyskúšajte široké spektrum jedál s prospešnými tukmi. Medzi tie najlepšie patrí rybí olej, olivový olej, mandle, orechy, či arašidové maslo.

Zelenina je základ

Antioxidanty, ktoré sa nachádzajú v zelenine, sa v inej potravine nedajú vynahradiť. Preto nad ňou neohŕňajte nos a doprajte si pravidelnú dávku surovej brokolice, špenátových listov, kelu.

pixabay.com

A na záver cvičiť

Ak ste si mysleli, že bez cvičenia to pôjde, ste na omyle. Cvičenie je veľmi dôležité pre budovanie svalstva. Ak chcete mať ženskejšie krivky, ktoré nemáte dané od prírody, potom im musíte pomôcť svalmi. Každý deň si dajte pár drepov, zadných mostíkov a výpadov. Nezabudnite ani na klasické školské cvičenie. Ľahnite si na chrbát, ruky dajte vedľa tela, kolená pokrčte a začnite dvíhať panvu. Zatínajte pritom svalstvo na zadku a vo vzduchu chvíľu vydržte.

pixabay.com

Pozri aj: Prievan mi zabuchol dvere a ja som ostala vymknutá bez kľúčov. Pomohla mi táto jedna vec, ktorá vyriešila všetky problémy v mojej domácnosti!

zdroj: babskeveci.sk (M), brightside.me

Najnovšie články