Začala dvíhať činky, keď mala 69 rokov. Neuveríte, ako aktívna babička vyzerá dnes, zodvihne viac, ako váži

Dana Kleinová

Foto: Instagram (trainwithjoan)

Má skoro osemdesiat rokov, no je aktívnejšia ako kedykoľvek predtým. Každý deň dokazuje, že vek je len číslo a v súčasnosti udvihne dokonca viac, ako sama váži. Babička je inšpiráciou pre mnohých.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál DailyStar, 77-ročná Joan MacDonald je skutočnou inšpiráciou pre milióny jej fanúšikov na sociálnej sieti. Často hovorí o svojej ceste chudnutia, ktorú začala asi pred ôsmimi rokmi a dokonca sa nebojí ani ukázať staré fotky, na ktorých jej chýbala sebadôvera a motivácia. Dnes už je však všetko inak a svaly na jej tele sú neprehliadnuteľné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Joan MacDonald (@trainwithjoan)

Verila v seba

Joan je už tesne pred osemdesiatkou a je silnejšia ako kedykoľvek predtým a fanúšikovia sú z jej pokroku v úžase. Nedávno fitness inštruktorka zverejnila svoje fotografie pred a po a vyslúžila si slová chvály. Za jej úspechom však nie je len tvrdá disciplína, ale tiež opora jej najbližších.

„Akokoľvek banálne to môže znieť, jednou z najdôležitejších vecí, ktoré MUSÍTE urobiť, keď sa pokúšate dramaticky zmeniť svoje zdravie, je VERIŤ, že to dokážete,“ vysvetlila žena a dodala, že dôležité je tiež to, aby ste mali okolo seba ľudí, ktorí vo vás veria.

Joan začala svoju cestu vo veku 69 rokov, keď vážila 90 kíl a jedla len 1 100 kalórií za deň, čo bolo podľa jej slov veľmi nepravidelné.

Nebola vždy zdravá

Najnovšie články