Príbeh, aký sa len tak nevidí. Muža svojich snov stretla na vlastnej svadbe, bol to frajer ženíchovej sestry

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Britská žena sa stala virálnou po tom, ako prezradila, že počas svadby s niekým iným stretla lásku svojho života – muža, ktorému darovala obličku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše NY POST, 46-ročná Kerry Swinton pre SWNS prezradila, že sa v deň svadby v roku 2011 stretla so svojím súčasným snúbencom, 52-ročným Markom Taylorom. Dlhoročný priateľ ženícha sa zastavil, aby zablahoželal novomanželskému páru so svojou vtedajšou partnerkou. Vtedy Kerry ešte netušila, že sa stane láskou jej života.

Foto: pixabay.com

Poznali sa dlho

Kerry prezradila, že sa s Markom poznajú už dlho a vždy sa jej páčil. V čase, kedy bola so svojím bývalým manželom, Mark chodil s jeho sestrou, a tak bola šanca, že sa z nich raz stane rodina.

Manželstvo Kerry a jej vtedajšieho manžela vydržalo len tri roky a v roku 2015 požiadali o rozvod. Za ten čas si stihli spraviť jedno dieťa, a tak sa Kerry vrhla do nového života ako rozvedená mama. Po štyroch rokoch krátkodobých vzťahov s rôznymi mužmi sa rozhodla, že sa radšej zameria na seba a ostane slobodná.

„Chcela som sa pre zmenu sústrediť na seba a svoj život,“ spomína Kerry.

Zdroj: pixabay.com

Kúpila si klavír

Ako slobodná žena sa Kerry rozhodla znova venovať hraniu na klavír. Ten kúpila z druhej ruky, no problém nastal v tom, že potrebovala niekoho silného s veľkým autom, kto by jej ho pomohol dostať domov. A tak začala hľadať na internete, až kým nenarazila na Markovu sťahovaciu firmu.

Oslovila Marka a ten jej o niekoľko dní neskôr doniesol klavír až do domu. Znova sa tak stretli a začali sa rozprávať. Došlo to až do bodu, kedy sa začali rozprávať takmer každý deň. Nakoniec ju Mark pozval von a objavil sa u nej doma s kvetmi.

„Zavolal ma na rande a užili sme si spolu krásny deň. Hneď som vedela, že by som sa do neho zamilovala,“ spomína Kerry, smejúc sa.

Foto: pixabay.com

Zachránila ho

Po rokoch randenia sa dvojica rozhodla bývať spolu a vyzeralo to, že budú mať šťastný život. To sa však pokazilo v roku 2021, keď sa Markovi začalo zhoršovať zdravie v dôsledku genetickej poruchy, ktorá viedla k polycystickej chorobe obličiek. Celá situácia sa vyostrila na Vianoce toho roku, keď Mark neustále krvácal z nosa a musel byť prevezený do nemocnice. Tam mu lekári oznámili jeho diagnózu a okamžite ho nasadili na dialyzačný prístroj.

Najnovšie články