V obchode ju kvôli postave ponížila jedna mamička. Žena sa rozhodla pre zmenu, schudla 50 kilogramov

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (sophie_gluten_free)

Sophie zhodila 50 kilogramov po tom, čo ju jedna mamička ponížila v obchode s oblečením. Nakoniec minula 18-tisíc libier na plastiku, aby sa zbavila prebytočnej kože. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Star, milovníčka jedla Sophie zvykla raňajkovať vafle a nutelu, po krutých poznámkach od jednej matky v obchode sa však rozhodla, že takto viac už žiť nebude. Zmenila sa nepoznanie. 29-ročná Sophie povedala, že raz bola nakupovať oblečenie, keď si na seba vypočula skutočne nevhodnú poznámku. „Vyberala som si oblečenie, keď som počula jednu mamičku, ako svojej dcére hovorí: Panebože, tá je obrovská. Veľmi ma to rozrušilo a znervóznilo. Vedela som, že hovorí o mne, tak som rýchlo odišla z obchodu.“

Prejedala sa

Po príchode domov začala jesť, pretože ju to zamrzelo. Potom sa však rozhodla, že to zmení. Vedela, že ďalej takto žiť nemôže, preto sa rozhodla urobiť všetko preto, aby sa zmenila. Ľudia ju teraz často vôbec nespoznávajú. Nedávno dokonca absolvovala plastiku, aby sa zbavila prebytočnej kože. Teraz sa cíti výborne a ľutuje len to, že to neurobila skôr. Priberať začala už ako tínedžerka, keď jedla veľa nezdravých vecí bez toho, aby to vedeli jej rodičia.

Rozhodla sa pre zmenu

Lekár jej povedal, že je extrémne obézna a pokiaľ niečo so sebou nespraví, čoskoro ju čaká infarkt. „Už som sa s tým nevedela vyrovnať a cítila som sa znechutená. Tak som sa jedného dňa zbavila všetkého sladkého a nezdravého, čo som mala doma.“ Začala jesť zdravo a päťkrát do týždňa chodila plávať. Potom začala cvičiť v posilňovni a zmena sa nakoniec dostavila. Teraz vyzerá naozaj neuveriteľne a čo je dôležité, cíti sa veľmi dobre.